Не надівайте — матимете безглуздий вигляд: названо найнепотрібнішу річ в осінньому гардеробі

Тренди змінюються буквально щосекунди. Однак деякі речі надовго залишаються в пам'яті людей. Зокрема, колись популярні, вони перетворюються на стильні "ні", які потрібно забути, як страшний сон, інформує Ukr.Media.

На жаль, подібної думки дотримуються далеко не всі, через що в суспільстві існує невеликий розкол. На подібне б ніхто не став звертати увагу, але модниці буквально не в силах дивитися на людей в обурливих вбраннях. Ні-ні, та пролунають крики душі від стилістів.

Цього разу експерти спробували нагадати жінкам, що деякий одяг давним-давно вийшов з моди. За словами стилістів, цього року варто позбутися однієї з найбільш непотрібних речей в осінньому гардеробі.

Йдеться про хутряні жилетки з відкритими руками. Їх у жодному разі не можна носити! Під час прогулянки людину кидає то в жар, то в холод, що негативно позначається на почутті комфорту. Немає нічого безглуздішого, ніж настільки незручний елемент одягу, але багато хто його вперто носить.

Проте стиліст вважає, що людина сама вільна вибирати свій гардероб на осінь. Однак частина речей настільки застаріла, що скоріше викличе масу насмішок, ніж байдужість. Гірше того, ви виглядатимете значно старшими за свій вік у подібному вбранні. Такого точно краще уникати, якщо хочете врятувати самооцінку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить