Домашні чи з магазину: які маски для волосся найкраще працюють

Перукарі-стилісти розповіли, які маски для волосся кращі — домашні чи з магазину. Обидва типи масок мають свої переваги та недоліки. Вибір залежить від особистих уподобань і потреб волосся. Щоб маски спрацювали, головне — регулярно їх використовувати, пояснили фахівці, інформує Ukr.Media.

Користь домашніх масок, за словами експертів, полягає в тому, що вони не містять хімічних добавок і консервантів. Можна підібрати інгредієнти для конкретного типу і стану волосся. Наприклад, маска з олії кокоса і меду зволожує і живить сухе волосся, з яєць і лимона — зміцнює тонке і ламке. Але, як правило, багато хто здається вже після першого разу через брак часу або лінь, зазначили стилісти. Також багато дівчат неправильно оцінюють стан волосся і нерідко використовують не ті інгредієнти.

Готові маски для волосся з магазину мають спеціальні формули, які розроблені для вирішення певних проблем. Вони містять активні інгредієнти: зволожувальні, живильні, зміцнювальні або відновлювальні. Готові маски для волосся зазвичай зручніші у використанні, оскільки не потребують підготовки та змішування інгредієнтів. Заощадити на них теж можна, якщо вибирати бюджетні, але якісні варіанти, резюмували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить