Чому губи швидко старіють: 5 буденних речей, які до цього призводять

Переступаючи певний віковий рубіж, жінки насамперед починають помічати зрадницькі зморшки на лобі та в районі міжбрівки, не усвідомлюючи, що нарівні з ними старіють і губи. Процес цей, до речі, цілком природний, проте його можуть прискорити певні чинники, інформує Ukr.Media.

Лікарі назвали поширені жіночі звички, які змушують наші губи "з'їдатися" та швидше вкриватися зморшками.

До їх числа увійшло куріння, що провокує мутацію клітин і прискорює старіння, а також часте облизування губ, через яке утворюються тріщини, лущення і неприємне відчуття стягнутості.

Вся справа в мікробіоті. Співвідношення бактерій у шлунково-кишковому тракті може спричиняти сухість губ і навіть заїди. А разом зі слиною ці бактерії легко потрапляють на область губ, пояснили експерти.
Губи також піддаються передчасному старінню, якщо ви неправильно підбираєте косметику і надто часто користуєтеся помадами, що висушують тонку і чутливу шкіру в цій зоні.

Забуваєте наносити на губи засоби з SPF у теплу пору року, а в холодну нехтуєте поживними бальзамами на основі олій? Тоді ви теж припускаєтеся помилки і робите тільки губам гірше. Зберегти їх молодими, чуттєвими і пружними допоможе тільки грамотний догляд і відмова від цих шкідливих звичок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить