7 табу перед походом на манікюр — що терпіти не можуть майстри

7 принципових табу, які майстри манікюру готові повісити на вході в салон: "Увага! Не робіть цього, якщо у вас завтра запис на манікюр!"

Не знімайте старе покриття

Від нервів або неробства дуже велика спокуса відірвати старе покриття, адже скоро все одно запис на манікюр. Ця жахлива звичка чревата неприємними наслідками, тому що, здираючи покриття, ви дуже сильно травмуєте верхній шар нігтьової пластини (дорсальний). По-перше, це робить ніготь тонким, слабким і пухким, а по-друге, працюючи з нігтями в такому стані, навряд чи можна гарантувати хороше зчеплення з гель-лаком, інформує Ukr.Media.

Не обрізайте кутикулу самостійно

Багато дівчат, бажаючи заощадити час і гроші, приходять до майстра з уже підготованою кутикулою і просять тільки покриття. Майстер в жаху, тому що найчастіше ця "підготована" кутикула являє собою набір з ранок, синців і задирок. Зробити чистий і акуратний манікюр вдома, якщо у вас в арсеналі тупі старі кусачки, неможливо, тому, якщо ви хочете отримати дійсно гідний результат, довірте майстру манікюру його роботу.

Не намагайтеся самостійно вилікувати проблемні ділянки

До цих зон можуть ставитися мозолі, корости і захворювання нігтьової пластини, наприклад, грибок. Клієнтки, які приходять до майстра з такою проблемою і просять зробити покриття, і вже самі підчистили грибок пилкою і помазали якимось лаком з аптеки, ставлять майстра в незручне становище. Необхідно запам'ятати, як двічі два, що при виявленні пошкоджень і захворювань нігтьової пластини замість майстра манікюру варто відвідати дерматолога і міколога. Сумлінний майстер все одно відправить вас до лікаря, а недобросовісний — тільки погіршить ситуацію.

Не робіть підпилювання форми

Коли ви трохи підпилюєте нігті в процесі носіння покриття, це нормально. Проблема настає тоді, коли ви приходите до майстра зі знятим покриттям і вже запиленою формою, мовляв, я вже сама все зробила, мені тільки покрити. Опил — досить скрупульозний процес, що вимагає певних навичок і уваги майстра, тому повторити його вдома самостійно буде складно. Швидше за все, майстру доведеться виправляти ваші старання, що може зайняти ще більше часу.

Не користуйтеся кремами в день походу на манікюр

Креми і масла для кутикули, безумовно, найважливіші елементи щоденної доглядової рутини, але тільки не за день до походу на манікюр. Частинки таких продуктів дуже довго зберігаються на шкірі, що значно ускладнює майстру процес її обробки. Працювати з сухою кутикулою набагато простіше, і це дає більш чистий результат. До того ж всі ці залишки масла і крему забивають майстру інструмент. За сухість шкіри не переживайте: як тільки манікюр буде завершений, вам запропонують масло для кутикули і крем для рук.

Не ходіть в басейн ввечері або вранці перед манікюром

Перед відвідуванням майстра манікюру краще утриматися від походу в лазню або басейн. Нігті дуже добре вбирають вологу і розбухають, як і шкіра навколо них, це не дасть довго носити майбутнє покриття. Як вже сказано вище, найкраще з покриттям контактує суха і знежирена нігтьова пластина.

Не намагайтеся прибрати щось з-під нігтів самостійно

Прибережіть апельсинову паличку для відсунення кутикули — цей крок нейл-майстри схвалюють. А ось намагатися паличкою прибрати з-під нігтя бруд або просто колупатися там за звичкою не варто, швидше за все, ви пошкодите гіпоніхій. Подивіться на свої нігті: над подушечкою пальця і під нігтьової пластиною ви побачите зростаючу вгору шкіру. Це і є гіпоніхій. Він захищає нігтьове ложе від проникнення мікробів і підтримує відростаючу нігтьову пластину. Пошкодити гіпоніхій практично неможливо, якщо тільки навмисно не травмувати його апельсиновою паличкою. Гострий біль в такому разі затьмарить процес манікюру як для вас, так і для майстра.

Дотримання цих простих правил допоможе вам не тільки стати улюбленим клієнтом у вашого майстра, але і вбереже ваші ручки від пошкоджень і, неприємних наслідків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить