Як Шайло Джолі-Пітт кардинально змінила образ

Дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Шайло кардинально змінила образ. Те, що 16-річна дівчина часто ходить в одязі унісекс, вже звично. Але шанувальники сім'ї не очікували побачити нову зачіску знаменитої дівчинки. Шайло поголила голову. Може, скоро вона знову попросить називати її Джоном?

Зміна іміджу: Шайло поголила голову

Нещодавно папараці підстерегли юну Шайло Джолі-Пітт, коли та приїхала в магазин. Дівчина вийшла з машини і відразу ж потрапила в об'єктиви фотоапаратів. Фанати відразу ж помітили, що Шайло сильно змінилася. Перш за все це стосується її зачіски, інформує Ukr.Media.

Шайло коротко поголила волосся. Раніше дівчина навіть з'являлася на заходах з жіночними зачісками. Але зараз, схоже, вирішила повернутися до старого. У магазин Шайло приїхала в коротеньких шортах, кедах і в об'ємному худі.

"Кілька місяців тому вона була схожа на свою матір. Тепер з цією стрижкою вона клон Бреда", "Вона ідентична своєму батькові", "на жаль, вона починає виглядати як людина з психічними проблемами", "схожість з Бредом вражаюча", "я сподіваюся, що для неї цей зовнішній вигляд, який принижує її красу, — всього лише підліткова примха", — пишуть різні думки користувачі в мережі.

Хлопчик в тілі дівчинки

Шайло з самого дитинства хотіла бути хлопчиком. Вона твердила батькам, що вона хлопець, який опинився в тілі дівчинки. Було багато розмов про зміну статі. В результаті Шайло почала підкріплювати їх і діями. Наприклад, почала гормональну терапію. Дівчина намагалася блокувати своє жіноче статеве дозрівання.

Дійшло до того, що Шайло попросила називати її Джоном. Батьки дівчинки були не проти такого перевтілення Шайло, принаймні публічно вони не висловлювали свій протест. У 2019 позиція Шало почала змінюватися: кілька разів вона виходила з матір'ю на червоні доріжки і виглядала зовсім не як хлопчик.

Шайло почала носити сукні. У неї було довге волосся. Більш того, вона дозволяла робити собі макіяж на заходи. Правда, в повсякденному житті дівчина продовжувала носити зручні джинси, шорти, кеди, оверсайзні худі і тому подібні речі.

Ми впевнені, що жіночність полягає далеко не в довгому волоссі і сукнях принцеси. Можна бути жіночною і в спортивному костюмі, і з короткою стрижкою. Але бажання змінити стать — це вже зовсім інша тема.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить