5 підступних ознак, через які Ви виглядаєте старше свого віку

Час минає, а ми з усієї сили прагнемо зберегти молодість і свіжість. Здається, що роки біжать не помітно, але маленькі деталі можуть додати або відняти нам декілька років. Зовнішній вигляд і посмішка — ось що привертає увагу інших. Часто жінки не зосереджуються на деталях, які можуть вплинути на їхній вигляд. Давайте розглянемо декілька важливих аспектів, які допоможуть зберегти молодість та свіжість незалежно від віку, інформує Ukr.Media.

Тьмяне волосся

З віком в організмі залишається менше вітамінів і мінералів, що впливає на стан волосся. Недостатнє споживання вітамінів, неякісний догляд і термічний вплив можуть зробити ваше волосся схожим на солому. Варто зазначити, що такий стан волосся може бути не лише з віком, але і в результаті поганих звичок молодих дівчат.

Що робити: Щоб зберегти красу і здоров'я волосся, вам потрібно використовувати ефективні засоби, які живлять і зволожують. Маски та олії допоможуть вам підтримувати природну красу волосся.

Втомлена шкіра

Втомлена шкіра — це наслідок поганих звичок і стилю життя. Водночас вік не є основною причиною втомленої шкіри. Нездоровий спосіб життя, недостатнє споживання води, засмагання без SPF та мруження, а також відсутність спорту можуть призвести до втрати свіжості та природного блиску шкіри.

Що робити: Необхідно звернути увагу на свій спосіб життя і виправити його, якщо необхідно. Важливо вибрати підходящий захист від сонця, пити не менше 1,5 літрів води на день та обрати спортивну активність, яка приноситиме радість та користь вашому організму.

Посмішка

Посмішка може вплинути на сприйняття вашої особистості. Погані зуби можуть зіпсувати загальне враження про вас, навіть якщо ви виглядаєте дивовижно. З роками, зуби можуть змінити свій колір та емаль втратить свій блиск. Також від темних напоїв зуби можуть забарвлюватися. І ці фактори часто не залежать від віку.

Що робити: Щоб підтримувати здорові зуби та забезпечити свіжість усмішки, регулярно відвідуйте стоматолога, уникайте шкідливих звичок, зменшуйте споживання напоїв, що можуть забарвити емаль зубів, а також використовуйте хороший іригатор.

Сухі губи

З роками організм втрачає вологу, а губи можуть стати сухими і втратити свою соковитість. Губи мають найтоншу і найчутливішу шкіру, тому догляд за ними особливо важливий. Втративши свою природну м'якість і контур, губи можуть додати вам декілька років.

Що робити: Для збереження свіжості губ необхідно обережно знімати макіяж, регулярно робити пілінг, пити достатньо води і не забувати про гігієнічну помаду.

Сутула хода

Іноді зустрінеш на вулиці дівчину — наче молода, зморшок немає, а вона йде з опущеною головою, сутулою спиною і ледве переставляє ноги. Хочеться порівняти її із бабусею.

А часом зустрінеш дорослу жінку, явно немолоду, але від неї віє такою юністю та рухливістю! Знайомо? Ні, це магія. У першому випадку причини полягають або у проблемах зі спиною або у банальній відсутності спорту в житті та впевненості у собі.

Що робити: Щоб змінити ситуацію, необхідно записатися на заняття йогою, плаванням чи будь-яким іншим видом спорту. Масаж та ЛФК також допоможуть вирівняти поставу і позбутися сутулої ходи. А головне — не треба постійно дивитися собі під ноги. Незабаром ви помітите позитивні зміни і відчуєте себе набагато краще!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить