Вузол — наймодніша деталь цього сезону

Ніжні кольори та напівпрозорі тканини ось уже кілька сезонів всюди присутні на подіумі. В прийдешньому році їх вирізнятиме одна цікава деталь — наявність вузлів, стратегічно розташованих для підкреслення певної частини тіла. Дизайнери зробили вибір у бік двох аспектів: вузлів як елемент дизайну, а також як стилістичний жест.

Bottega Veneta0Bottega Veneta

Реклама

JW Anderson1JW Anderson

Proenza Schouler2Proenza Schouler

Однією з найцікавіших ідей є оновлення сукні за допомогою вузлів. JW Anderson і Bottega Veneta включили цю декоративну деталь у свої весняні образи. В обох випадках вузол розташований на висоті стегон. У Fendi та Proenza Schouler вузол переміщено до верхньої частини сукні: він імітує рукави на висоті грудей або набуває вигляду фальш-светра, зав’язаного на одному з плечей. Інша альтернатива — невеликі вузлики на висоті плечей і грудей у ​​трикотажі та прозорих речах, як це роблять Issey Miyake.

Loewe3Loewe

Issey Miyake4Issey Miyake

Найпростіший спосіб застосувати цей тренд — використати светр із подвійними рукавами чи куртку. Вузол тепер опущений на висоту плечей, що імітує своєрідний палантин, який акцентує увагу на центрі грудей, де вільно спадають рукава. Саме такі речі пропонують Brandon Maxwell та Rokh у різноманітних нарядах — їх носять зі штанами та спідницями.

Jil Sander5Jil Sander

Brandon Maxwell6Brandon Maxwell

Rokh7Rokh

За матеріалами vogue.es.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить