Вельветові штани — головна альтернатива джинсам цього сезону

Вельветові штани, які деякий час вважалися неактуальними, в сезоні осінь-зима 2023/2024 повертаються до списку модних трендів завдяки багатьом дизайнерам, які показали їх у своїх колекціях. Ба більше, ці штани тепер є головним конкурентом джинсам, а отже варто знати, де шукати найпопулярніші моделі.

Etro0Etro

Реклама

Після свого розквіту в 1970-х роках і повернення в моду в 1990-х, вельветові штани втратили свою популярність. Тим не менш через 30 років ми бачимо, що інтерес до них знову зростає, але тепер дизайнери пропонують вибирати більш сучасні версії. Згідно з цією логікою, вельвет носять у повсякденних образах з речами м’яких та стриманих кольорів, як-от сірим, відтінками коричневого та кремового. У Louis Vuitton Ніколя Геск'єр уявив собі бездоганні вельветові штани з дуже модними розрізами на колінах; Alberta Ferretti представили їх в стилі puddle pants, тобто модель оверсайз силуету; Dries Van Noten показав вельветовий total-look, що складався з сорочки та широких штанів, тоді як молодий бренд Ahluwalia представив штани карго, а Etro зробили ставку на штани XXL.

Louis Vuitton1Louis Vuitton

Alberta Ferretti2Alberta Ferretti

Dries Van Noten3Dries Van Noten

Ahluwalia4Ahluwalia

Знаменитості та streetstyle-зірки також розглянули цей тренд і почали впроваджувати в свій гардероб. Якщо Белла Гадід вибирає яскравий вельветовий образ, то інші роблять ставку на моделі в природних кольорах, починаючи від хакі і закінчуючи коричневим. Щоб прийняти вельвет в цьому сезоні, немає нічого кращого за широку модель штанів, яку можна поєднувати як з кросівками, так і з чорними шкіряними ботильйонами. Ми зібрали для вас найкращі образи, помічені на вулицях Тижня моди.

Вельветові штани — головна альтернатива джинсам цього сезону5

За матеріалами vogue.fr

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить