Уггі сабо – улюблене взуття модниць цієї осені

Минулого року всі підозри підтвердилися – уггі повернули собі колишню популярність. Так, мова йде про специфічне взуття, яке нагадує як повсякденні сабо, так і затишні домашні капці. Тепер вони знову панують серед модних трендів, ставши одним із найнесподіваніших повернень цього сезону.

10

Реклама

У 2022 році флагманська модель австралійського бренду пережила метаморфозу. Найбільш продаваним взуттям марки стала Classic Platform Ultramini, коли Белла Гадід стилізувала її в одному зі своїх образів. Цього разу схожа ситуація з моделлю Ugg Tazz. Цю «дерев’яну» версію класичних уггі вже обрали такі знаменитості, як Кендалл Дженнер, Джіджі Гадід та Ельза Госк, доповнюючи ними свої улюблені вбрання.

Це модель з обʼємною підошвою, проте без високої верхньої частини, яка схожа на модні цього сезону сабо. Звісно, ​​після успіху бостонських сабо Birkenstock модель Ugg Tazz стане гідною альтернативою для холодних днів.

Instagram

Yuyan (@itsyuyann)

Найважливіше те, що шанувальниці цього культового взуття вже довели, що їх найзручнішу версію можна успішно носити як з легінсами або спортивним стилем, так і з джинсами або більш ошатним одягом, включаючи класичний костюм з жакетом, заграваючи на контрастах і знаменитій теорії "невідповідного" взуття.

11

За матеріалами vogue.es.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить