У чому піти в театр: вишукані образи від українських брендів

Восени починається не тільки новий модний, а й театральний сезон. В останні роки цей вид мистецтва став надзвичайно популярним. Дістати квиток на деякі вистави складніше, ніж лімітовану колекцію ювелірних прикрас, а розглядати образи гостей в антракті не менш цікаво, ніж стритстайл-хроніки. Пропонуємо кілька цікавих образів для вишуканого культурного дозвілля від українських модних брендів.

TAKAYAK0TAKAYAK

Реклама

BEVZA

Стримана елегантність з артистичними деталями — так можна описати нову осінньо-зимову колекцію українського бренду BEVZA, яка здебільшого складається з чорно-білих образів. У лінійці представлені білі мінімалістичні сукні зі знімними "крилами", а також топи та спідниці, виготовлені з шовку за допомогою техніки ручного крою та безвідходних технологій і нагадують пір'я птахів. На створення колекції дизайнерку надихнув голуб миру. "Ми хочемо, щоб кожен думав про те, наскільки важливо позбутися темряви та плекати мир, ми мріємо, щоб життя та мир на Землі перемогли", — каже Світлана Бевза.

Bevza1Bevza

Katimo

"Коли форма та зміст стають нероздільною єдністю, оприявнюється сутність речей. Шлях до цієї сутності є шляхом до простоти", — казав румуно-французький скульптор Константін Бранкузі. Саме його творчий доробок відбився в естетиці нової колекції Katimo. Природні кольори, притаманні паризькому ательє майстра, відображені в речах українського бренду. Для театральної прем'єри оберіть червону сукню архітектурного крою з відкритим плечем або чорну на тонких бретелях з корсетом, що нагадує пелюстку квітки.

Katimo2Katimo

TAKAYAK

У новій колекції дизайнерка бренду TAKAYAK Катерина Янтух знов грає з фемінністю та маскулінністю. "В мене на мудборді були фото Марлен Дітріх та Анни Стен — першої голлівудської кінозірки українського походження. Ці жінки випромінювали сексуальність навіть у чоловічих костюмах та застібнутих на всі ґудзики пальтах. В ті роки їхній стиль вважали революційним та навіть скандальним. Сьогодні завдяки їм це стало класикою", — каже Катерина. У костюмерній модного театру "чоловічі" брючні костюми-трійки, сексуальні трикотажні сукні по фігурі, мініспідниці та мінімалістичні сорочки. Кольорова палітра стримана та вишукана: чорний, темно-синій, блакитний та шоколадний.

TAKAYAK3TAKAYAK

GASANOVA

У своїй осінній колекції дизайнерка Ельвіра Гасанова пропонує нові прочитання своїх бестселерів: розкішних вечірніх суконь з кристалами та спокусливих костюмів з вишивкою. Натхненням для колекції стали спогади засновниці бренду про дитячі роки та яскраві, сміливі й експресивні модні тенденції того часу, які дочекалися нової хвилі своєї популярності. Ностальгічні шуби зі штучного хутра, суворий костюмний твід, що був елементом одягу ділової жінки, а зараз легко вписується в будь-який гардероб. Далекі від нейтральності та «базовості» речі з нової колекції GASANOVA перетворять вас на зірку вечора. Будьте готові до того, що погляди глядачів у залі будуть прикуті до вас, а не до подій на сцені.

GASANOVA4GASANOVA

AMG

Прихильницям мінімалізму радимо звернути увагу на колекцію бренду AMG, в якій досвідчені кіномани одразу зчитають алюзію на два естетських фільми Луки Гуаданьїно з Тільдою Свінтон: "Я є любов" та "Великий сплеск". Біла шовкова сукня ідеально підійде для візиту в оперу, а костюми вдягайте на вистави експериментальних театрів та поетичні вечори.

A.M.G.5A.M.G.

FROLOV

Для особливо святкових моментів (гучних театральних прем'єр, різдвяних вечорів та червоних доріжок фестивалів) український модний бренд FROLOV створив колекцію вечірніх образів, над якою майстри працювали багато годин і використовували авторські техніки та вишивку кристалами. Центральним елементом колекції стало серце — вже впізнаваний символ FROLOV. Образи колекції інспіровані королевою Франції Анною Київською, фігурами галицького барокового скульптора Йогана-Георга Пінзеля, символом Непорочного Серця Марії та міфічним «Серцем Океану». У бренді зазначають, що речі з колекції доступні для замовлення лише в ательє FROLOV за індивідуальними мірками клієнтки.

FROLOV6FROLOV

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить