Тренд: 6 ідей стилізації «невідповідного верхнього одягу»

У 2023 році «невідповідне» взуття з’явилося всюди: від червоних доріжок до вулиць модних столиць. Воно стало особливо помітним після того, як стилістка Еллісон Борнстайн поділилася своєю теорією про «невідповідне взуття» — стилістичний прийом, який передбачає поєднання шльопанців та класичних штанів, розкішних максісуконь та балеток тощо.

На подіумах сезону весна-літо 2024 з’явився абсолютно новий «невідповідний» модний феномен, який індустрія почала називати теорією «невідповідного пальта». У Prada потерті куртки поєднувалися зі спідницями-олівцями та блузами, у Altuzarra "голі" сукні доповнювалися вовняними пальтами, у Dries Van Noten мінішорти йшли з тренчами, у Gucci рожева сукня-сліп із шовкову та мережива була доповнена паркою кольору хакі, а в Khaite образ складався зі шкіряної куртки та максісукні з торочками.

Реклама

Подібно до теорії «невідповідного взуття», уся справа в створенні несподіваного образу. Використовуйте тканини різної товщини та фактури: святкова сукня з лелітками та шкіряна куртка, шовкове плаття з товстим вовняним блейзером. Потім експериментуйте з пропорціями: приміряйте верхній одяг великого розміру поверх більш приталеного силуету.

Цей сезон запропонував навмисно безтурботні поєднання. Їх легко повторити з речами, які, ймовірно, вже є у вашому гардеробі.

Вовняне пальто та "гола" сукня

Altuzarra0Altuzarra

Парка та сліп-сукня

Gucci1Gucci

Тренч і шорти

Dries Van Noten2Dries Van Noten

Мідіпальто та максіспідниця

Marni3Marni

Шкіряна куртка та ошатна сукня

Khaite4Khaite

Потерта куртка та спідниця-олівець

Prada5Prada

За матеріалами vogue.co.uk.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить