Forte et tendre: Marsego представили колаборацію з Анною Андрес

Український бренд MARSEGO не зупиняється – цієї осені окрім сезонних колекцій марка представляє колаборацію з моделлю Анною Андрес. Їх спільна робота присвячена сучасним жінкам і називається Forte et tendre, що в перекладі означає сильна й ніжна.

Реклама

10

"Marsego переживає період значної трансформації — бренд росте та виходить на нові рівні. Все, що ми робимо, ми робимо для жінок. Тому нам дуже важливо правильно транслювати наші цінності та образи. Коли виникла ідея сумісної колаборації з Анею — сумнівів не було. Адже вона уособлює в собі жінку Marsego: витончену та тендітну, з сильною особистістю та елегантну», — говорить дизайнерка Marsego Марина Морозова.

11

12

Колекція вийшла на стику позачасової класики та французької чуттєвості. Сірий жакет, біла й чорна блузи ніколи не втрачають актуальності, мінімалістичні лонгсліви, трикотажна сукня у горизонтальну смужку та светр із брошкою з ініціалами Анни Андрес доповнять будь-який базовий образ. Родзинкою колекції можна назвати шкіряний тренч у глибокому синьому та бордовому кольорах — саме та річ, яка межує між класикою та сучасним кежуалом. Атласний костюм з калами за бажання можна адаптувати з категорії домашнього одягу до повсякденного, а також доповнити аксесуарами — платком чи твілі.

13

14

«У нас вийшов успішний тандем з Marsego. Незважаючи на те, що Марина знаходилась в Україні, а я — у Франції, ми добре зрозуміли одна одну і відчули цю колекцію однаково. Завдяки цій синергії нам вдалось лише в одній колекції створити практично повний базовий гардероб. Все, що необхідно сучасній жінці на будь-який випадок», — поділилась Анна Андрес.

15

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить