Блуза + жилет — класичний дует, що знову в моді

Образ, який Даян Кітон зробила модним у 1970-х роках, спочатку у фільмі Вуді Аллена «Енні Голл» у 1977-му, а згодом і як частину особистого стилю, повертається в гру. Модниці представляють безмежні способи стилізації вже знайомого класичного поєднання ошатної блузи та костюмного жилета.

Ralph Lauren0Ralph Lauren

Реклама

Це стилістичне поєднання дуже просте — для блузи чи сорочки потрібен лише приталений жилет. Це підтвердила Блейк Лайвлі в ролі Емілі Нельсон у фільмі «Проста послуга», а також легендарна Керрі Бредшоу в серіалі «Секс і місто». Цих ікон моди та Даян Кітон об’єднує ще одна деталь: вони носять вишукану чоловічу краватку як аксесуар.

Даян Кітон та Вуді Аллен у фільмі 1Даян Кітон та Вуді Аллен у фільмі «Енні Голл»

Ця тенденція виникла як природна відповідь на захоплення «тихою розкішшю» цього року. Такий образ — неймовірно стриманий, і, що найголовніше, для нього не потрібен жакет.

Блейк Лайвлі2Блейк Лайвлі

Керрі Бредшоу3Керрі Бредшоу

Streetstyle-зірки завзято взялися по-своєму обігрувати класичну комбінацію: з джинсами, черевиками, кедами і бездоганно зшитим пальтом. Коли йдеться про улюблений жилет та розкішну блузу, обмежень немає. Звісно, знайдуться і ті, кому більше подобається носити такий образ у стилі 1980-х. Вибирайте чорний жилет, білу сорочку та чорну шовкову краватку для справді елегантного образу.

14

15

За матеріалами vogue.it.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить