5 модних способів носити сорочки і легінси цього сезону

У цьому сезоні сорочки або блузи та легінси стають найуніверсальнішою модною формулою, за допомогою якої можна створювати десятки стильних образів. Подіумні колекції та виходи streetstyle-зірок тільки підтверджують той факт, що не варто недооцінювати силу цих двох базових елементів гардероба, особливо якщо поєднати їх разом. Ми зібрали для вас 5 модних способів носити сорочки і легінси цього сезону.

Атласна блуза + легінси з високою талією

Образи з колекції Saint Laurent осінь-зима 2022/2023 повертають нас у часи 1980-х років, де домінують яскраво виражені плечі та висока талія. Французький модний Дім представив розкішні блузи з перламутрового або чорного атласу, вдягнуті з легінсами з високою талією в поєднанні з дуже елегантними лакованими шкіряними слінгбеками на підборах. Це самі ті образи, які хочеться повторити.

Реклама

Saint Laurent0Saint Laurent

Джинсова сорочка + легінси

Щоб створити образ із легким настроєм, м’яку джинсову сорочку з великим гофрованим коміром можна комбінувати з легінсами зі штрипками. Подивіться детальніше на образ Хлої Харуш, яка додала довгий твідовий жакет і лофери з пряжкою з логотипом — усе Chanel.

11

Сорочка + укорочений светр + легінси

Класичну чоловічу білу сорочку врівноважує вкорочений светр грубого плетіння з V-подібним вирізом поверх неї. Це просто ідеальне доповнення до мінімалістичних чорних легінсів, які одягнені в парі з білими ботфортами.

12

Кутюрна блуза + легінси

Мінімалізм легінсів — це чисте полотно, на якому блузи з кутюрних колекцій, виготовлені з ефірних і прозорих матеріалів, а також зі скульптурними об’ємами, будуть особливо привертати увагу. Це один зі способів поєднувати кутюрні речі з базовими.

13

Довга блуза + легінси

Могло б здатися, що часи плісированих блуз та сорочок із воланами у стилі 2000-х років минули, та вуличний стиль стверджує протилежне: вони повернулися. Такий верх ідеально носити поверх класичних легінсів (навіть із розрізами). Ваш образ буде більш елегантним, якщо ви будете поєднувати легінси з блузами з прозорого тюлю та блискучими туфлями, або більш утилітарним, якщо носити легінси з сорочками з бавовни і чоботами з контрастною масивною підошвою.

14

За матеріалами vogue.it

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить