5 модних головних уборів цієї зими

Головні убори цього сезону не залишилися поза увагою. Капелюхи-відра, кепі, бейсболки, балаклави і вʼязані шапки — найактуальніші 5 трендів цієї зими за версією зірок, які варто негайно взяти до уваги.

Капелюх-відро

Головний убір, відомий як капелюх-відро, цієї зими повертається в гардероби модних дівчат. Раніше подібний носили рибалки та фермери для захисту від дощу, але у 2000-х роках його переосмислили відомі дизайнери, і тепер це модна річ, особливо цього сезону.

Реклама

10

Кепі

Цей головний убір — щось середнє між класичною кепкою та беретом. Спочатку кепі носили ірландські робітники. У XXI столітті, на хвилі популярності американського стилю, кепі увійшло в моду. Тепер це улюблена річ прихильниць стилю препі, які люблять поєднувати її з плісированими мініспідницями та тренчами.

11

Балаклава

Розроблена так, щоб відкривати лише одну частину обличчя, зазвичай очі або рот, балаклава є ідеальним союзником у справі стильного порятунку від холоду. У поєднанні з жіночною сукнею-кросом або повсякденними джинсами вона допоможе створити модний і теплий образ.

12

В'язана шапка

В’язана шапка, незамінна річ в зимовому гардеробі, скаже своє слово цього сезону. Найактуальніші сміливі та барвисті версії, що збільшують модну цінність будь-якого образу.

13

Бейсболка

Бейсболка — головний елемент вуличного стилю, що продовжує завойовувати серця цієї зими. Прикрашаючи голови топмоделей і досвідчених фешн-активісток, бейсболка надає зовнішньому вигляду легкого шарму. Носіть її як Гейлі Бібер — із широкими джинсами і маскулінним бомбером.

14

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить