Виберіть правильний розмір для вашого торсу

Виберіть правильний розмір для вашого торсу

Пакети зазвичай бувають малих, середніх і великих розмірів. Правильний розмір має вирішальне значення для комфорту та функціональності рюкзака.

Хоча це різниться від бренду до бренду, як правило, невеликий пакет підходить для довжини тулуба 16-19 дюймів (41-48 см).

Середні рюкзаки зазвичай підходять для корпусу довжиною 18-21 дюйм (46-53 см).

Для довжини тулуба 51–58 см (20–23 дюйми) зазвичай найкращим є великий розмір.

Якщо можливо, спробуйте різні розміри упаковки, щоб підібрати найкраще.

Найкращі рюкзаки – ті, які служать найдовше та залишаються в хорошому стані, незалежно від того, наскільки ви ними зловживаєте – мають усі наведені нижче якості, які роблять їх міцними, довговічними та захищають ваші речі від дощу. Не купуйте рюкзак, у якому не відзначено всі пункти в цьому списку:

Водонепроникний матеріал

Хоча ваш рюкзак не обов’язково повинен бути на 100% водонепроникним (тобто, якщо ви не збираєтеся в довгий багатоденний похід), переконайтеся, що ваша сумка виготовлена з напів водонепроникного матеріалу, щоб дощ не потрапив у все мокрий (більшість туристичних рюкзаків оснащено брезентом для покриття у разі сильної зливи). Слідкуйте також за тим, щоб матеріал не залишався довго вологим і внаслідок цього не запліснявів. Я шукаю товстий, але легкий матеріал. Оброблене нейлонове волокно дійсно добре. Ви повинні мати можливість налити на нього чашку води, не намочив внутрішню частину. Я мало подорожую під час проливних дощів чи мусонів, але раніше мене заставали під невеликими зливами, і оскільки мій рюкзак виготовлений із якісного матеріалу. Також всі можуть отримати промо рюкзак з логотипом.

Погони

Як і у випадку з поясними лямками, товщина та тип набивки на лямках змінюється залежно від розміру рюкзака. Товсті ремені з м’якою підкладкою забезпечують комфорт і підтримку, а тонкі ремені забезпечують кращу гнучкість. Тут також сітчасті ремінці забезпечують кращу вентиляцію.

Задня панель

Для комфорту вони повинні мати форму та підкладку. Вони повинні бути регульованими та включати канали з піни для забезпечення амортизації, що також покращує повітропроникність. Для походів у теплу погоду рекомендується носити рюкзак із системою гамака, що забезпечує кращу вентиляцію.

Гідратаційна сумісність

По дорозі є два способи транспортування та доступу до води. Водяні міхури роблять справді зручним отримання достатньої кількості рідини. Їхня ємність варіюється, як правило, в середньому 13 літрів. Якщо ваш рюкзак сумісний, він матиме окремий рукав для ковзання, а також гачок для вертикального утримання сечового міхура. Плечовий ремінь має отвір і затискач, що забезпечує легкий доступ до трубки та мундштука. Сумки для пляшок з водою приємні, особливо якщо ви не використовуєте систему гідратації. Перевага пляшок для води в тому, що вони менш схильні до виходу з ладу і їх набагато легше наповнювати за допомогою фільтра для води. Багато людей будуть використовувати поєднання обох.

В deksgroup.com ви знайдете рюкзаки.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить