Стерилізатор для манікюру: як обрати найкращий

Звертаючись до майстра в першу чергу клієнт розраховує на безпечну послугу. За цей нюанс відповідає стерилізатор для манікюру, який повинен бути в кожному салоні краси чи кабінеті спеціаліста. Це обладнання, призначене для дезінфекції приладдя після кожної процедури.

Щоб недорого купити професійний стерилізатор для манікюру варто завітати на сайт інтернет-магазину New Style Nails, де представлено широкий вибір моделей на будь-який смак: https://new-stylenails.com.ua/ua/g21174845-oborudovanie-dlya-sterilizatsii. Вся продукція має сертифікати та гарантію і реалізується напряму від виробника.

Які бувають стерилізатори для манікюру

  • Кварцовий. Це стерилізатор для манікюру зручний при великому потоці клієнтів. Процес відбувається термічно завдяки розігріванню спеціальних кульок, які і забезпечують ідеальну чистоту.
  • Ультрафіолетовий. Найбільш популярне обладнання для дезінфекції. Для більш надійного результату варто поєднувати його з іншим типом обладнання.
  • Ультразвуковий. Знезаражує приладдя  з високою ефективністю. Для цього використовується спеціальна рідина, яка під дією ультразвукових коливань очищує інструменти.
  • Сухожар. Ці моделі стерилізаторів відносяться до професійних і вважаються найбільш надійними. Прилад виконує обробку термічним методом, що виключає можливість появи корозії.

Як вибрати стерилізатор для манікюру

При виборі спеціалізованого обладнання в першу чергу варто орієнтуватися на клієнтський потік. Для професійних майстрів необхідно підібрати потужний стерилізатор для манікюру, який буде виконувати роботу швидко і якісно. Тут впорається сухожар або кварцова модель.

Для домашнього використання чи невеликого салону відмінно підійде ультразвуковий і ультрафіолетовий апарат. Вони також виконують ретельну чистку у важкодоступних місцях, повертаючи інструментам кришталевий блиск.

Як недорого купити стерилізатор інструментів для манікюру

Щоб недорого купити стерилізатор інструментів для манікюру зверніть увагу на інтернет-магазини, які реалізують продукцію напряму від виробника. А позитивні відгуки задоволених клієнтів свідчать про те, що товар відповідає зазначеним характеристикам.

Якісний стерилізатор інструментів має відповідну документацію та офіційну гарантію від виробника і буде тривалий час виконувати свою роботу.

No votes yet.
Please wait...

Ответить