Скільки коштує збільшення губ у Києві

Скільки коштує збільшення губ у Києві

Контурна пластика губ, всупереч деяким стереотипам, це не тільки про те, щоб зробити їх більш пухкими. Процедура використовується для нехірургічного виправлення асиметрії та недосконалої форми. Завдяки такій корекції, можна забути про тривалий макіяж і витрати на косметику. Губки залишаться красивими та сексуальними без помад та блисків у будь-який час доби.

Дізнатися ціну контурної пластики губ можна на сайті салону Epilook. Також там представлені фото до та після, щоб мати уявлення про результат.

Особливості процедури в салоні Epilook

Студія має всі сертифікати на проведення процедури. Професійні лікарі-косметологи використовують високоякісні препарати на основі гіалуронової кислоти. Вони допомагають м’яко та делікатно збільшити, скоригувати та зробити губи пружними. Ін’єкції підбираються індивідуально під кожного клієнта. На вибір впливає фізіологія, можлива алергія на конкретний препарат, вік та особисті побажання клієнта.

Збільшення губ відбувається за багатьма методиками. 4 основні з них:

  • Мона Ліза — використовується для підняття куточків.
  • Джолі — за ідеал взяті губи Анджеліни Джолі. Робиться красивий контур та рівномірна природна припухлість.
  • Французька губка. Головна риса цієї техніки — максимальна природність. Під час процедури проводиться робота щонайменше з 15 різними зонами губ.
  • Голівудський об’єм — створюється природний красивий контур із невеликою припухлістю та виділенням арки купідону.

Методики підбирають під форму обличчя, щоби все виглядало натурально і красиво. Косметологи Epilook дуже зрозуміло та якісно консультують із цього приводу та допомагають вибрати підхожий варіант.

Післяпроцедурний догляд

Фахівці радять упродовж 2 тижнів після ін’єкцій не відвідувати сауну, лазню, солярій, не цілуватися активно, а до 5 днів забути про спорт. Також перший тиждень не рекомендується ходити до стоматолога, використовувати дуже активну міміку, широко відкривати рота або усміхатися, відкушувати тверді продукти, що давлять на губки. Уже наступного дня після процедури можна наносити помаду або тональний крем, але в жодному разі креми або інші засоби, у складі яких є гепарин.

Плюси контурингу

Контуринг губ за допомогою гіалуронової кислоти дає змогу досягти таких результатів:

  • перетворити вуста на більш м’які та гладкі;
  • усунути в’ялість та дрібні зморшки;
  • красиво окреслити контури та краще їх виділити;
  • усунути асиметрію, постійну сухість, за якої не допомагає жоден бальзам;
  • підняти куточки рота та скоригувати усмішку.

Крім того, після процедури можна навіть не використовувати помади та блиски в повсякденному житті. Губки й так виглядають привабливо та хвилююче.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить