Чому в сучасному шоу-бізнесі популярний кальян без нікотину?

Наразі всесвітнім трендом, що проникає у багато сфер і визнається десятками мільйонів людей, є здоровий спосіб життя. Представники шоу-бізнесу не є виключенням. Не зважаючи на завантаженість роботою, вони намагаються знайти час для занять спортом, а ще відмовляються від шкідливих, згубних звичок на користь більш щадних.

Ця стаття розповість про модну тенденцію, яка поширилася в колах шоу-менів, акторів, співаків та інших творчих осіб – це куріння кальяну без нікотину.

Про те, чим особлива безнікотинова кальянна заправка, яким чином та коли її вперше стали застосовувати, які види відповідного тютюну використовуються для приготування цієї суміші та чи є підстави вважати її безпечною, розповідається далі.

Як та коли з’явився кальян без нікотину?

Новинкою курильний апарат з наповнювачами без тютюну назвати не можна. Навпаки: він відомий з давніх часів, задовго до відкриття рослини з родини пасльонових Nicotiana tabacum.

Кальян без нікотину: чому популярний у сучасному шоу-бізнесі
Cold shisha concept. Hookah, traditional arabic waterpipe outdoor photo. Cold winter background. Empty space. Selective focus

У ту далеку епоху курії наповнювали цей пристрій різними ароматними травами, листям, ягодами та фруктами, які попередньо замариновувались за особливою технологією.

Загалом історія куріння кальяну налічує багато століть. За допомогою такого апарату можливо розкурити що завгодно, від трав’яних сумішей для інгаляцій до фруктово-ягідних зборів та спеціально висушених коренеплодів.

Батьківщиною відповідної традиції вважається стародавня Індія та Азія. За доісторичних часів мешканці цих регіонів експериментували з сумішами, добираючи їх відповідно до власних смакових уподобань. Так відбувалося зародження самої культури куріння.

Даного принципу, по суті, дотримуються й сучасні виробники, які виготовляють безнікотинові заправки промисловим методом. Інколи це виробництво передбачає заміну натуральних компонентів штучними ароматизаторами, гліцерином та іншими добавками. Такі інгредієнти забезпечують тривале зберігання продукту.

Специфіка та види тютюну без нікотину

Суміші для кальяну даного роду не містять тютюнового листя, що є джерелом нікотину, взагалі. Результатом відповідного складу стало зниження шкідливих властивостей продукту та зменшення його токсичного впливу на людський організм.

У сучасних любителів відповідного роду куріння є можливість купити безнікотиновий табак в Києві до кальяну різних типів.

Кальян без нікотину: чому популярний у сучасному шоу-бізнесі

1. Гель чи крем. Суміші, що підкорюють приємними ароматами та створюють густі хмари диму. Їх основою є органічні речовини, що включають гліцерин і ароматизатори. Такі заправки підходять до будь-яких кальянних чаш та мають різноманітні смаки, які можна змішувати.

2. Електронний кальян. Новинка на кальянному ринку, що стрімко набирає обертів популярності. Такий апарат заправляють різними видами ароматизаторів, а нагрівається цей пристрій-девайс електронним методом. Дим під час куріння з його використанням поєднує в собі аромат, густоту та насиченість.

3. Фруктова суміш. У даному випадку кальян заправляють попередньо висушеними та просоченими сиропом ягодами або фруктами. Відповідні суміші можна знайти в продажу, але є варіант і їх самостійного приготування. Смак таких заправок визначається обраними компонентами або їх комбінуванням. Покращити властивості суміші допомагає додавання в неї гліцерину, а надати складу оптимальної щільності дозволяє патока або мед.

4. Чайний тютюн. Засіб, що передбачає використання звичайного чайного листя, просякнутого спеціальним сиропом. Ця заправка є стовідсотково натуральною та під час паління виділяє специфічний аромат паленого чаю. Так званий чайний безнікотиновий тютюн, що по факту також жодного відношення до тютюнових виробів не має, користується не особливо великим попитом, проте в нього є свої шанувальники.

5. Камені для куріння. Це схожі на дрібну гальку камінці, поміщені в розчин спеціального маринаду, що містить ароматичні речовини, гліцерин та підсилювачі смаку, аромату і димоутворення. Дим під час користування такими пористими каменями відрізняється густотою, м’якістю, насиченістю аромату. Плюси відповідного засобу – можливість його повторного застосування та значна тривалість сеансу куріння.

Сучасні промислові підприємства використовують для виробництва відповідної товарної продукції різні види рослинних компонентів, що вимочуються в меді або патоці – від трав та чайного листя  до буряка. Додатковими інгредієнтами в складі таких продуктів для куріння є ефірні масла та ароматні есенції.

Чому кальян без нікотину вважають безпечним?

Шкідлива дія на організм, зумовлена використанням відповідного курильного апарату, однозначно набагато менша, аніж кальяну з тютюном.

Оскільки в складі сумішей, які використовуються для куріння, нікотину нема, не виникає самої звички курити, тобто залежності. Тому кальян без нікотину є прийнятним варіантом для курців, які палять зрідка та людей, що не курять взагалі.

Кальян без нікотину: чому популярний у сучасному шоу-бізнесі

Проте якість заправок великою мірою залежить від їх виробника. Наприклад, маловідомі підприємства можуть використовувати замість харчового гліцерину, що додається в борошняні вироби, бюджетний, неочищений варіант цієї органічної сполуки. Неочищений гліцерин призводить до закупорки судин та утворенню плівки на легенях.

Різний вплив на організм мають і ароматизатори, що входять до рецептури безнікотинових курильних сумішей. Безпечними є ароматичні добавки натурального походження, чого не можна з упевненістю сказати про синтетичні ароматизатори, консерванти та барвники.

Умовою мінімального шкідливого впливу на здоров’я кальяну без нікотину є дотримання необхідних стандартів  користування цим апаратом – використання якісного вугілля, правильне його розпалювання та розігрівання, контрольована інтенсивність диму та дотримання правил куріння.

Нашкодити організму може також низька якість самого апарату, наявність у ньому пошкоджених деталей чи порушення герметичності.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить