Зіркова пара, Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі, знову чекають поповнення

Одна з найбільш міцних і красивих пар шоу-бізнесу порадувала прекрасними новинами. Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс чекають на третю дитину.

Зіркова пара, Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі, почала зустрічатися у 2011 році, а вже через рік офіційно одружилися. У 2014 році народилася їх дочка Джеймс, а через 2 роки — малятко Інес. Але, схоже, у знаменитої пари великі плани. І тепер весь світ раз у раз говорить про те, що Блейк Лайвлі вагітна втретє!

Ефект бомби викликала поява подружжя на прем'єрі анімаційного фільму "Покемон. Детектив Пікачу" в Нью-Йорку, куди 31-річна Блейк Лайвлі прийшла підтримати чоловіка, 42-річного Райана Рейнольдса. І плаття відразу ж видало її вагітний животик. Втім, вже великий термін, тому навряд чи можна було приховати округлі форми. Блейк Лайвлі вагітна втретє і незабаром подарує Райану Рейнольдсу, якого визнали найбільш високооплачуваним актором у 2019 році, ще одного малюка, інформує Ukr.Media.

Акторка з'явилася на червоній доріжці в яскравому жовтому платті від Retrofête в дусі анімаційного фільму.

Поки що про стать дитини Блейк і Райана нічого не відомо, та й вони зазвичай не привертають увагу до поповнення в сімействі. Але все ж раніше в інтерв'ю пара натякала, що хоче мати велику сім'ю. Блейк жартувала: "У моїй родині було п'ятеро дітей! А в родині Райана — четверо, так що така вже в нас доля".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить