Зірка «Величного століття» Бурак Озчівіт вперше за півроку поділився фото з дружиною

Турецький актор і улюбленець мільйонів представниць жіночої статі по всьому світу Бурак Озчівіт дуже рідко публікує на своїй сторінці в Instagram фотографії своєї коханої дружини. Але нещодавно актор вирішив зробити виняток і побалувати своїх шанувальників рідкісним кадром зі своєю дружиною Фахріє Евджен. Зіркова пара в черговий раз підтвердила звання однієї з найкрасивіших пар шоу-бізнесу, інформує Ukr.Media.

Озчівіт і Евджен є також і однією з найбільш закритих пар, вони воліють не показувати свої стосунки широкій публіці і дуже рідко публікують знімки своєї сім'ї в соціальних мережах. Після того, як Фахріє народила первістка, зіркова пара практично зникла з поля зору шанувальників.

Актор зараз досить рідко з'являється на публіці, а ось його дружина взагалі не виходить у світ і не публікує фото. Саме тому свіже селфі молодих людей привело в захват шанувальників пари. Спільне фото Бурак і його дружина опублікували на своїх сторінках Instagram, і зовсім нічого не написали, лише поставили смайлики у вигляді серця.

Тим не менш нова фотографія знаменитостей викликала бурхливе захоплення у їх багатьох шанувальників, які закидали актора коментарями з компліментами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить