Успадкувала кращі риси — як зараз виглядає 33-річна внучка Алена Делона

84-річний французький актор Ален Делон свого часу був найвідомішим жіночим серцеїдом, інформує Ukr.Media.

Ален віддавав перевагу неофіційним відносинам. Лише актриса Франсін Канова (після змінила ім'я на Наталі Делон) змогла одружити його на собі. Від цього шлюбу у Делона з'явився син Ентоні.

Делон-молодший володів прекрасною зовнішністю. Тому не дивно, що коли він виріс, то пішов по стопах зоряного батька і став працювати в театрі і зніматися в телесеріалах.

Ентоні вибрав в дружини красуню подстать собі — танцівницю Марі Елен ле Борхес. У 1986 році у пари з'явилася дочка Елісон ле Борж.

Дівчина успадкувала кращі риси іменитого діда: виразні блакитні очі, темне волосся, аристократичне обличчя і привабливий погляд.

Після успішного закінчення школи перед Елісон були відкриті всі двері. Вона вирішила пов'язати життя з модельним бізнесом.

Прекрасне обличчя дівчини, струнка фігура і зріст в 175 сантиметрів дозволили їй завоювати провідні подіуми Парижа.

Зараз Елісон співпрацює з найбільшими брендами і регулярно з'являється на обкладинках модних журналів. Кілька разів вона знімалася і для телебачення.

Елісон не любить відвідувати світські заходи і не хоче витрачати величезні суми на брендові речі. У житті дівчина набагато скромніше, ніж її образ в глянцевих виданнях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить