Український телеканал покаже американський прем’єрний серіал Чорнобиль, який викликав світовий громадський резонанс

Проект став подією року міжнародного рівня і ще до завершення зйомок очолив рейтинг найкращих серіалів всіх часів IMDb, залишивши позаду «Гру престолів», інформує Ukr.Media.

Проект «Чорнобиль» описує трагічні події масштабної катастрофи на Чорнобильській АЕС, розповідає історії людей, які ліквідовували наслідки вибуху, і показує, що трапилося з тими, хто отримав найбільш сильне радіоактивне опромінення.

За словами сценариста серіалу Крейга Мазіна, він вивчив усі можливі матеріали про Чорнобильську катастрофу, щоб максимально точно передати події 1986 року, відвідав ЧАЕС в Прип'яті і спілкувався з колишніми жителями міста.

«Я відчував величезну відповідальність перед народом України, ― зізнався Мазін. ― Цей серіал покликаний вшанувати пам'ять кожного, хто постраждав і пожертвував своїм життям внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Американська прем'єра викликала світовий резонанс. Після виходу кожної нової серії глядачі залишали захоплені відгуки і писали про бажання дізнатися більше про Чорнобильську трагедію.

Так, за даними сервісу Google Trends, в травні 2019 року користувачі вводили запит «Чорнобиль» значно частіше, ніж до прем'єри серіалу.

Зйомки проекту проходили на території Києва, Прип'яті та Литви. Так, кадри з міста Прип'ять показують в основному в кінці серіалу, щоб глядачі побачили наслідки катастрофи ― спустошені будинки, покинуті дитячі іграшки, останки жертв, чиї долі закінчилися трагічно, і речі, які кажуть про побут, захоплення і щоденні щасливі турботи сімей, чиї життя зруйнувала аварія на ЧАЕС.

На території Києва були відзняті важливі сцени з головними акторами серіалу. Литовське місто Вільнюс стало одним із спальних районів Прип'яті, а локацією для зйомок подій всередині ЧАЕС стала Інгалинська атомна електростанція, яка припинила роботу в 2009 році, її реактори по конструкції максимально схожі на Чорнобильську атомну станцію.

У серіалі знялися відомі світові актори. Серед них ― британський актор Джарред Харріс, в якому глядачі впізнають Моріарті з «Шерлока», шведський актор Стеллан Скарсгард («Пірати Карибського моря», «Тор», «Месники») і британська актриса Емілі Уотсон («Розсікаючи хвилі», «Червоний дракон»).

Телеканал «1+1» традиційно одним з перших показує культові світові прем'єри на українському ТБ.

На рахунку каналу, зокрема, покази всіма улюбленого серіалу «Шерлок» з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі, бойовика «Вікінги» і музичної драми «Імперія».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить