У нього 5XL розмір і він — модель. Хлопець з вагою 180 кг гордо крокує по подіуму

Він боявся модно одягатися, намагався не виходити з дому і моторошно комплексував купувати одяг розміру 5XL. А зараз він модель! Ви думаєте, що це історія про схуднення? Ні. Просто хлопець повірив у себе і став зіркою, передає Ukr.Media.

Аркадіо дель Валле з дитинства страждав від ожиріння і довго був у депресії. Його засуджували і обговорювали. Він намагався підвести своє тіло під рамки модних параметрів, але не зміг…А потім він відкрив для себе моду на плюс-сайз моделей. Вони любили себе і були щасливі незважаючи на пишні форми і зайві кілограми. Аркадіо став вчиться приймати себе таким, який він є. Він завів мікроблог у мережі Instagram.

—Чоловік став приміряти модний одяг і робити фото. На його подив, у нього з'явилися шанувальники, які писали йому компліменти. А потім сміливого чоловіка помітив бренд модного одягу для повних громадян VOLARE. Ця компанія запропонувала Аркадіо участь у Тижні моди в 2016 році. Модель зізнався, що такого досвіду у нього не було і він сильно хвилювався, але його сестра підтримувала його і все пройшло успішно!

Аркадіо дель Валле вже взяв участь в показах брендів VOLARE і Brandon Kyle. На його мікроблог в Instagram підписалися понад 8,2 тисяч шанувальників. Хлопець вважає, що комплексувати з-за зайвої ваги не варто. Це він намагається донести і іншим.

Є й ті, хто незадоволений бодіпозитивом від Аркадіо, його звинувачують в пропаганді ожиріння і шкідливих звичок. Але модель говорить, що він не нав'язує нікому свій спосіб життя, а допомагає іншим любити і приймати себе незалежно від власних габаритів та статі. Хлопець вважає, що варто любити себе і вдягатися можна, не соромлячись ваги. Головне — подолати невпевненість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить