Відтепер Михайло Пореченков Міша Крим

Російський актор Михайло Пореченков, який останні два роки часто буває в Криму, продовжить зніматися на півострові і навіть пропонує називати його Міша Крим.
"Можна мене називати так — Міша Крим. Все нормально. Я радий, якщо мене будуть так називати. Це прекрасно", — сказав він журналістам, відповідаючи на питання про можливі наслідки в зв'язку з роботою на півострові.
Як відомо, Михайло Пореченков значиться в "стоп-листі" Служби безпеки України, яка заборонила йому в'їзд на територію країни за відвідування Донбасу і роботу в Криму.
Наразі актор знімається в головній ролі вже другого художнього фільму, місцем дії якого є Кримський півострів, перший був представлений в березні цього року, у другу річницю "референдуму". Зйомки другої стрічки розпочалися в травні.
"Після прем'єри нашого першого фільму "Чудо в Криму" в дні святкування другої річниці приєднання Криму до Росії ми зрозуміли, що прем'єра повинна відбуватися в ці дні завжди. У всякому разі в наступному році, сподіваюся, саме 16-18 березня відбудеться прем'єра тут", — уточнив режисер Віталій Павлов.
Друга картина називається "Першокласники з Криму". "Це не випадково, що в назві знову є Крим. Це спеціально", — наголосив Пореченков.
Обидві стрічки зроблені силами нової кіностудії "Крим-Кіно", яка була створена Пореченковим разом з Павловим, який раніше жив у Сімферополі. Місцева влада вже виділила землю під студію.
"Ми не будемо зупинятися на досягнутому, зараз все розписано на два роки вперед, взагалі у нас не прийнято про плани говорити, але є пропозиції", — зазначив Пореченков.
Пореченков піймався на розіграш з пропозицією посади міністра культури ДНР

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить