Вагітна Нюша випустила новий кліп «Таю» (Відео)

28-річна співачка Нюша незабаром вперше стане мамою. І перед цією довгоочікуваною і щасливою подією вона презентує нове відео. Зустрічайте прем'єру кліпу "Таю", інформує Ukr.Media.

Поки наші читачі обговорювали прем'єру кліпу Сергія Лазарєва, з'явилася інша прем'єра, яку просто не можна ігнорувати. Співачка Нюша випустила кліп "Таю". В основі сюжету кліпу історії п'яти дівчат, з різним соціальним статусом, характером і долею, яких об'єднує те, що вони носять дитину під серцем і випромінюють щастя. Нюша приміряла кілька образів майбутніх мам і показала наскільки прекрасні всі дівчата, що знаходяться в цікавому положенні.

Нюши рада, що під час вагітності може взяти паузу і перепочити, так як у неї завжди був дуже насичений графік.

Це саме той період, коли я можу познайомитися з собою ще ближче. Відчуваю, що це потрібно тут і зараз. З великим інтересом вивчаю, як змінюється моє тіло і в цілому організм. Ви питаєте, як я себе почуваю: насолоджуюся кожною миттю і ціную їх ще більше, ніж раніше. Час трохи сповільнився.

І в новому кліпі "Таю" Нюша оригінальним чином вирішила закарбувати щасливий момент очікування малюка.

За моїм задумом, пісня та кліп є доповненням один одного. Пісня розповідає про зародження проникливих, ніжних почуттів, а в кліпі можна побачити продовження цієї історії. У кліпі "Таю" ми з режисером Володимиром Беседіним вирішили підкреслити прекрасний період, в якому я зараз перебуваю.

Артистка стоїчно витримала три знімальних дні, виконавши ролі, абсолютно несхожих один на одного майбутніх мам. За словами авторів, образи були підглянуті в реальному житті, тому кожен глядач зможе побачити в героїнях історій когось із знайомих.

"Таю" кардинально відрізняється від всіх композицій з репертуару Нюши. Мелодія наповнена особливою ніжністю, ліричністю і щастям, які хочеться дарувати коханій людині.

Пропонуємо вам оцінити новинку від Нюши. Зустрічайте прем'єру кліпу "Таю"!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить