В США знайшли двійника Дженніфер Еністон і шанувальники впевнені, що вона родичка зірки

Починаюча блогерка з США розповідає про своє життя, але новим підписникам, схоже, це нецікаво, інформує Ukr.Media.

Вони заходять на сторінку дівчини, щоб просто на неї подивитися, адже американка виглядає так, наче вона не просто двійник Дженніфер Еністон, а сама зірка.

Дівчина на ім'я Кейтлін з міста Роклін, штат Каліфорнія, у 2017 році зареєструвалася в Instagram під ніком Thekindredginger і почала вести блог про власну родину, декор, стиль та здоровий спосіб життя, супроводжуючи знімки надихаючими постами.

За 3 роки Кейтлін набрала всього 2,8 тисячі підписників, але у 2020 році користувачі Мережі почали виявляти до неї підвищений інтерес. Справа виявилася зовсім не в контенті дівчини, а в її зовнішності — вона справжній двійник актриси Дженніфер Еністон.

У Дженніфер і Кейтлін однакового кольору очі (блакитні), підборіддя, лінії щелепи, губи, носи і брови. Єдина відмінність між ними — колір волосся. Голлівудська актриса трохи світліше свого клона, але та успішно приховує різницю за допомогою фарбування.

Фарба для волосся — єдине втручання, яке Кейтлін зробила, щоб посилити схожість з зіркою.

Популярність ж до Кейтлін прийшла завдяки знайомій — стилісту Стефані Каррільо, яка почала фотографувати дівчину після сеансів стрижки і публікувати результати на своїй сторінці в Instagram.

Як тільки Стефані розмістила цей знімок, в коментарях люди одразу ж почали припускати, що стилістка зробила зачіску самій Еністон:

  • Я переконана, що ця жінка якось пов'язана з Дженніфер Еністон;
  • Чому у коментарях сказано, що це не Дженніфер Еністон, хоча це явно Дженніфер Еністон;
  • Я подивився фото двічі і подумав, що це Дженніфер Еністон;
  • На секунду я подумала, що це Дженніфер Еністон.

Пізніше аналогічні коментарі почали з'являтися і під фотографіями Кейтлін в її Instagram-профілі:

  • Ти дуже схожа на Дженніфер Еністон!;
  • Привіт, Дженніфер!;
  • Вона виглядає як Дженніфер Еністон.

Багато користувачів Мережі навіть почали відзначати популярну актрису під фотографіями Кейтлін, але вона поки не звернула уваги на свого двійника.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить