В Азії справжній бум на багатофцнкціональні диво-ліжка

Вранці будь-яке ліжко стає справжнім випробуванням для всіх, кому треба покидати тепле і затишне лігво. А як щодо такого багатофункціонального ліжка, на якому захочеться провести хоч весь день, бажано не ставаючи. Виявляється, воно існує, інформує Ukr.Media.

В азіатських магазинах модульне ліжко розкуповують як гарячі пиріжки. Потрібно зарядити гаджети, поки спите? Без проблем. У ліжку є вбудована розетка і роз'єм USB. Є також вбудовані динаміки, так що можна насолоджуватися музикою, не встаючи з ліжка.

Погано спиться? Розслабтеся і увімкніть вбудоване масажне крісло.

Або попрацюйте за зручним столом для ноутбука.

Крім технічних зручностей, у каркасі диво-ліжка відмінно вмістяться додаткові подушки та постільна білизна. На полиці можна поставити улюблені книги, а в сейфі — будь-які цінності.

Оскільки ліжко модульне, її елементи можна підлаштовувати під себе як завгодно. Ціна варіюється від 550 доларів до однієї тисячі доларів, залежно від матраца і додаткових опцій.

Але перш ніж бігти і виконувати ранкову мрію, не забудьте, що моделі зроблені для азіатського ринку, де середній зріст людей нижче, ніж у всьому іншому світі. Довжина найменшого матраца — 150 сантиметрів, великого — 180 сантиметрів. Так що здорованям доведеться або підставляти табуретку під ноги, або шукати диво-ліжко в іншому місці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить