Юрій Горбунов розповив в інтерв’ю про розлучення і стосунки з екс-дружиною

Телеведучий у своєму інтерв'ю славі Дьоміну поділився деталями своїх стосунків з екс-дружиною Людмилою після розлучення, інформує Ukr.Media.

Він зізнався, що вони залишилися в хороших відносинах і періодично телефонують один одному. Людмила живе в Америці зі своїми дітьми, куди поїхала ще до початку війни.

"Ми телефоном періодично спілкуємося. Вона в США у дітей, куди поїхала ще до війни. Зараз вона планує повертатися. Це ж наше життя і ми не можемо викидати якісь речі, з якими були роками пов'язані. Не спілкуватися зі своїми ексами… Не знаю, що має статися, щоб викреслити з життя", — прокоментував Горбунов.

Юрій зазначив, що на початку після розлучення їм було важко налагодити стосунки, але їм вдалося це зробити. Шоумен підкреслив, що важливо зберігати людські відносини, попри те, що шлюб закінчився. Юрій Горбунов був одружений на Людмилі з 1994 року, але у 2015 році пара розлучилася. Спільних дітей у них не було. В цей час Горбунов перебуває у шлюбі з Катериною Осадчою, з якою вони виховують двох спільних синів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить