ТОП-10 фільмів, які підривають мозок

Ви не шанувальник дурних американських і вітчизняних фільмів. Вам не подобається просто дивитися на мінливі картинки. Ви обожнюєте дійсно цікаві фільми з захоплюючим сюжетом — тоді ця добірка саме для вас. Тут зібрано десять фільмів, які змусять вас думати, аналізувати і переживати разом з героями кінострічок. Готуйтеся, ваші голови закиплять, як чайник на кухні, інформує Ukr.Media.

Донні Дарко

З молодою людиною Донні Дарко відбуваються дивні речі: то він прокинеться на полі для гольфу, то рознесе сокирою труби в школі, то підпалить будинок місцевого активіста. Познайомившись з чоловіком в костюмі кролика на ім'я Френк, Донні дізнається, що менше ніж через місяць настане кінець світу, а на його кімнату в будинку падає уламок літака. Але найцікавіше відбудеться у ніч на Хелловін.

Пастка Ферма

Героям фільму належить вирішити найважчу і найнебезпечнішу загадку в їх житті. Використовуючи свої математичні та аналітичні здібності, вони повинні розгадати складну головоломку і назвати ім'я вбивці. А щоб прискорити процес думки, стіни будинку, в якому замкнені чотири людини, потихеньку починають зміщуватися. Чим далі від розгадки, тим ближче до власної смерті.

Іспит

Вісім претендентів. Одна вакансія на посаду менеджера у велику фармакологічну компанію. У кожного є тільки кілька годин, щоб відповісти на єдине питання. Але проблема в тому, що на аркуші із завданням питання немає. Щоб його дізнатися і роздобути бажане місце в корпорації кандидати готові на все: брехню, зраду і навіть вбивство.

Острів проклятих

Двоє правоохоронців прибувають на колишню військову базу, а нині в'язницю-лікарню для божевільних злочинців на острові Шаттер. Їх завдання — знайти безвісти зниклу злочинницю Рейчел Соландо, яка вбила власних дітей. У процесі розслідування вони дізнаються, що над в'язнями проводяться експерименти по зміні свідомості, а ще у в'язниці перебуває злочинець, від рук якого загинула дружина одного зі слідчих. Але чи насправді, слідчі ті, за кого вони себе видають?

Престиж

Два ілюзіоніста були близькими друзями до того моменту, поки через помилку одного з них не гине дружина іншого. Тепер вони закляті вороги, і щоб вивідати секрети один одного вони не зупиняться ні перед чим. Але є один фокус, «Переміщення людини», який той самий інший ілюзіоніст ніяк не може зрозуміти і це не дає йому спокою.

Початок

Головний герой стрічки Домінік талановитий злодій. Його спеціалізація — крадіжка сновидінь, а точніше ідей, які приходять людям під час сну. Використовуючи технологію занурення в сон іншої людини, він з легкістю проникає в глибину людської психіки. Але одного разу йому доводиться діяти з точністю до навпаки. Тепер його місія — впровадити у підсвідомість жертви ідею розпаду імперії його батька.

Машиніст

А скільки ви не зможете спати? Герой картини Тревор зумів протриматися цілий рік. Правда, тепер він більше схожий на ходячий скелет і не може відрізнити реальність від вигадки. Ще однією особливістю Тревора є те, що він весь час намагається від чогось відмитися. По ходу фільму стає зрозуміло, що його мучить почуття провини за своє боягузтво. Ось це почуття не дає йому спокою вже рік. Чи отримає герой прощення і зможе спокійно заснути?

13-й поверх

Цікавий атракціон — залізти віртуально в душу іншої людини і на час стати ним. Але забавна гра перетворюється в справжню плутанину, коли головного героя звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. А донька вбитої ним людини виявляється зовсім іншою людиною. Де реальність, а де вигадка? Сам герой не може зрозуміти, чи жива він людина чи комп'ютерна модель, якою хтось ззовні управляє.

Пан Ніхто

Старий по імені Немо (тобто Ніхто) — унікальна особистість. Він єдиний з живих людей, хто залишився смертним. Цікавий журналіст вирішує взяти інтерв'ю в унікальної людини. Немо розповідає історію свого життя. Він багато що побачив, багато, що відчув. У процесі спілкування журналіст зауважує, що в оповіданні трапляються явні нестиковки. Як ніби мова йде не про одне життя, а про кілька. Але «все можливо, поки не зроблений вибір».

Двійник

Кожна людина унікальна. Так думав і Джеймс Саймон, поки в конторі, де він працював, не з'явилася точно така ж людина та ще і з тим же ім'ям. Молоді люди ідентичні зовні, але повні протилежності всередині. Герой картини скромний і замкнутий, а його точна копія — розв'язний і харизматичний тип. Згодом герой фільму зауважує, що його двійник поступово прибирає до рук життя тихого і сумирного Саймона.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить