Тіна Кароль показала, як виглядала у 20 років

Українська виконавиця, ведуча та бізнес-вумен Тіна Кароль поділилася спогадами про початок своєї співочої кар'єри. 38-річна артистка опублікувала у соцмережі архівне відео з музичного конкурсу, після участі у якому вона стала зіркою, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Інстаграм Кароль розмістила ролик, де вона на сцені «Нової хвилі» у латвійському місті Юрмала співає українську композицію «Зелений клен» у зеленій сукні та червоному намисті. За словами Тіни, з моменту зйомки вже минуло 18 років. Архівні кадри 2005 року вона присвятила даті заснування її офіційного фан-клубу.

«Господи, скільки промайнуло зараз перед очима. 2005 рік, я прямо з гуртожитку приїхала на велику сцену. Я не знала, як бути артистом, що таке сценічна майстерність. Єдине, що розуміла: я готова пройти цей шлях! Але знати та пройти шлях — це різні речі. Відео з касети VHS із зажованою стрічкою стало сьогодні тригером, що нічого неможливого не існує. Мені ніколи не було страшно, бо від початку я знайшла сім'ю @_fantina. Вона утворилася саме цього дня. З Днем Народження, улюблений фан-клуб. Вже змінилося безліч осіб, але єдність наша назавжди, бо в наших стосунках завжди була щирість. Я щиро вдячна Вам і хочу подякувати всім, хто хоч раз відчував цей зв'язок, усім, хто своєю вірою допоміг гідно вистояти», — звернулася до шанувальників Кароль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить