Стала відома причина ворожнечі між Ольгою Фреймут та Машею Єфросиніною

Ведучі Ольга Фреймут і Маша Єфросиніна ніколи не були подругами, інколи вони навіть обмінювалися "шпильками" одна про одну в прямому ефірі. Як виявилося, між ними виник конфлікт багато років тому, і вони стали ворогами, інформує Ukr.Media.

Один із блогерів, який ділиться плітками та "інсайдами" про знаменитостей, розповів про причину ворожнечі між Фреймут і Єфросиніною. За словами блогера, знаменитості могли посваритися через одного чоловіка. Беспалов отримав цю інформацію від одного зі своїх підписників.

"Існують дві чарівні феї: Марія Єфросиніна та Ольга Фреймут. За словами наших джерел, які працювали на той час із пані Фреймут та Єфросиніною, коренем зла між цими жінками став головний принц — генеральний директор каналу "Новий канал"", — заявив блогер у своєму новому випуску на YouTube.

У 2013 році, коли Єфросиніна та її чоловік оголосили про розлучення, вона почала зустрічатися з генеральним директором каналу. Однак Єфросиніна не була єдиною жінкою, яка цікавилася цим чоловіком.

"Саме в той час, коли ці стосунки набувають особливої значущості, вривається, немов грім серед ясного неба, Ольга Фреймут", — додав ведучий.

За словами блогера, після цього Фреймут "забрала" у Єфросиніної цього чоловіка. Зрештою Фреймут стала його дружиною. Судячи з усього, цим чоловіком являється Володимир Локотко, який був генеральним директором "Нового каналу" і став чоловіком Фреймут.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить