Що насправді відомо про причину смерті королеви Єлизавети II

На жаль, королева Єлизавета II померла у віці 96 років 8 вересня 2022 року. Єлизавета, яка правила найдовше в британській історії, була улюбленою багатьма правлячою фігурою і сиділа на троні 70 років. У червні 2022 року вона встановила новий рекорд, ставши другим правителем за тривалістю правління в історії світу, інформує Ukr.Media.

У тому ж місяці, щоб відсвяткувати своє давнє становище, вона також відсвяткувала свій платиновий ювілей. Вона стала першою британською королівською сім'єю, яка відзначила таку важливу подію, обігнавши королеву Вікторію, яка правила 63 роки.

Святкування включали в себе вихідний день, дербі, парад і виступи таких знаменитостей, як Дайана Росс і Елтон Джон. Королева особисто відвідала кілька заходів в перший день довгих вихідних, але була відсутня на подячній службі в соборі Святого Павла в другий день і на Епсомському дербі в третій, пославшись на дискомфорт після попередніх подій.

Недавні проблеми зі здоров'ям королеви

До кінця свого життя королева Єлизавета стала менше з'являтися на публіці. У жовтні 2021 року вона почала використовувати тростину для ходьби, яку часто використовувала до самої смерті.

Вона мала позитивний результат на COVID — 19 у лютому 2022 року, незабаром після того, як її син принц Чарльз та його дружина Камілла дали позитивний результат. На щастя, вона повністю одужала.

До кінця свого життя вона значно скоротила свої зобов'язання, замість цього зосередившись на своїх обов'язках глави англіканської церкви і глави держави.

Смерть в 96 років

8 вересня 2022 королева Єлизавета II мирно померла у своєму будинку-замку Балморал в Шотландії. Хоча офіційна причина смерті не була оприлюднена "епізодичні проблеми з пересуванням" були названі однією з головних проблем її медичної бригади, що призвело до консенсусу, що їй необхідно залишатися під постійним медичним наглядом прямо перед смертю.

Проблеми, пов'язані з рухливістю, стають все більш поширеними в літньому віці і можуть призвести до фізичних і функціональних втрат і підвищеного ризику захворювань.

Дослідження 2019 року, опубліковане в журналі нейроінженерії та реабілітації, виявило кілька важливих змін, які можуть статися з людиною з проблемами рухливості, включаючи подвоєння часу реакції, втрату зору і соматосенсорних систем, зниження фізичної активності і швидкості, а також підвищений ризик падінь, що ведуть до травм і смерті.

Одне дослідження 2017 року, опубліковане в BMC Health Services Research, навіть виявило значний зв'язок з поганою мобільністю та підвищеним ризиком смертності від усіх причин.

Крім того, більш раннє дослідження 2000 року, опубліковане в журналі Американського геріатричного суспільства, показало, що як у чоловіків, так і у жінок ризик смертності був удвічі вище у тих, хто активно страждав від хвороб, і в тричі вище у тих, хто вів малорухливий спосіб життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить