Реакція Максима Галкіна на перемогу дочки Алсу у конкурсі «Голос. Діти»

Сильно прикувала увагу громадськості дочка співачки Алсу. Перемога дівчинки на російському шоу "Голос. Діти" викликала шквал обговорень в Мережі.

Напередодні стало відомо, що дочка Алсу перемогла на шоу "Голос. Діти". Тріумф Мікелли Абрамової на пісенному проекті викликав далеко не захват у глядачів. Багато хто став активно критикувати дівчинку, називаючи її перемогу несправедливою і купленою, інформує Ukr.Media.

Не залишився осторонь скандалу і Максим Галкін. Артист поділився своїми враженнями на офіційній сторінці в Instagram. За словами шоумена, після побаченого він постарається не відправляти своїх дітей Лізу і Гаріка на подібні конкурси з-за несправедливості.

Так, Галкін записав емоційне відеозвернення в сторіс, в якому розкритикував результати "Голосу" і відмітив учасників, які дійсно були гідні перемоги. До речі, незадовго до виходу фіналу проекту Максим зізнався, що буде вболівати за Ніно Чеснер.

"Я вражений тим, як співав Єржан Максим. Природний, неймовірний голос, я просто вражений. Я можу сказати, що це дуже нервово, і я постараюся зробити все, щоб мої діти ніколи ні в яких конкурсах не брали участь, тому що це нестерпно боляче, особливо коли несправедливо."

Дивіться реакцію Максима Галкіна на перемогу дочки Алсу у відеоролику

Також пропонуємо порівняти виступи наступних фіналістів "Голосу. Діти".

Єржан Максим

Мікелла Абрамова

Ніно Чеснер

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить