Привіт Скрипці з одеського «гетто»: у місті стартував флешмоб

Жителі Одеси запустили флешмоб, який є відповіддю музиканту, лідеру групи "Воплі Відоплясова" Олега Скрипки на його висловлювання про "гетто": одесити фотографуються зі слоганом "Я розмовляю російською" на тлі музичного інструменту — обмотаною колючим дротом скрипки, передає Ukr.Media.

Раніше Скрипка запропонував створити гетто для тих, хто не може вивчити українську, тому що вони "мають низький IQ". Глава МВС Арсен Аваков, який частіше виступає на російській мові, назвав цю пропозицію огидною.

"Так городяни передають своєрідний привіт Олегу Скрипці з одеського "гетто".

"З "гетто" — з любов'ю", "Привіт з "гетто", — свідчать підписи під фотографіями одеситів з хештегом #яговорюнарусском в Facebook.

Учасники акції вважають, що політика заборони на все російськомовне лише посилить конфронтацію в суспільстві.

Пранкери зателефонували Скрипці від імені Авакова, і в розмові з ними музикант вибачився за свої слова. Артист пізніше прокоментував розмову з пранкерами в Facebook. Він заявив, що мова "Авакова" викликала в нього підозри, але він продовжив спілкуватися "з належною повагою", при цьому записавши частину розмови на диктофон. За словами музиканта, розіграш організували ті, хто має намір "не дати української мови займати гідне місце в Україні". У своєму записі Скрипка ще раз вибачився за висловлювання про гетто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить