Принц Гаррі публічно зробив різке зауваження Меган Маркл

В мережу потрапило відео, зроблене під час виходу на балкон Букінгемського палацу членів королівської сім'ї на параді на честь дня народження Єлизавети II. На ньому видно, як герцогиня Сассекська Меган Маркл на очах у величезної кількості людей отримала догану від свого чоловіка принца Гаррі.

37-річна Маркл вперше з'явилася на публіці після народження первістка Арчі Харрісона на параді на честь дня народження королеви Єлизавети II, інформує Ukr.Media.

Не всі помітили, що між принцом Гаррі і Меган Маркл стався, "крижаний обмін" репліками.

Гаррі, на думку спостерігачів, зробив дружині догану. На відео принц спочатку розмовляє з кимось. Стоїть трохи попереду нього Меган обертається і щось запитує. Він відповідає, і вона приймає попереднє положення. Потім герцогиня Сассекська повертається до чоловіка повторно. Той щось коротко і різко говорить. Зачекавши в розгубленості, Меган випрямляється вперед.

Видання Daily Mail, заручившись думкою експерта, який вміє читати по губах, стверджує, що в перший раз Гаррі сказав: "Так, правильно". А вдруге принц говорить: "Повернися". І, оскільки Меган продовжує дивитися на нього, додає: "Дивись", супроводжуючи це слово відповідною мімікою, закликає дружину повернутися обличчям до народу. Якраз майже відразу після цього звучить національний гімн.

Маркл повернулася і продовжила дивитися парад, але користувачі Мережі впевнені, по обличчю Меган було видно, що вона бореться з силами, щоб не розплакатися.

Варто відзначити, що герцогиня Сассекська і Кембриджська Кейт Міддлтон стояли на балконі по різні сторони від королеви.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить