Померла легендарна французька актриса та співачка Джейн Біркін

Популярна французька співачка та актриса британського походження Джейн Біркін померла у своєму будинку в Парижі. Як повідомляє французьке видання Le Parisien, 76-річна кінозірка та ікона стилю була знайдена мертвою своєю доглядальницею в неділю, 16 липня близько 11 години, інформує Ukr.Media.

Офіційна причина смерті поки не повідомляється, проте відомо, що Біркін із 2002 року боролася з лейкемією, яку вона описала як «не дуже болісний рак». Два місяці тому знаменитість скасувала низку концертів, коли їй стало гірше. Крім того, 2021-го вона перенесла інсульт.

Джейн Біркін прославилася своєю участю у зйомках фільмів «Басейн» з Аленом Делоном та Ромі Шнайдер, «Якби Дон Жуан був жінкою», «Слоган», «Фотозбільшення» та в екранізаціях романів Агати Крісті «Смерть на Нілі» та «Зло під сонцем».

Також Біркін записала понад десять музичних альбомів. Всесвітню славу їй принесла композиція Je t'aime… moi non plus, яку вона заспівала у дуеті зі своїм цивільним чоловіком, актором та композитором Сержем Генсбуром.

У світі моди Джейн відома як муза бренду Hermes. На честь її було створено одну з найпопулярніших моделей жіночих сумочок «Біркін».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить