Періс Хілтон прокоментувала чутки про свою вагітність

Днями розійшлися чутки про вагітність 40-річної Періс Хілтон. Незважаючи на те, що сама зірка факт своєї вагітності підтвердити не встигла, шанувальники і навіть багато старих друзів Періс відразу ж почали обривати телефони зірки, щоб привітати її, інформує Ukr.Media.

Зараз Періс поспішила спростувати повідомлення про свою вагітність. Вона випустила підкаст, в якому повідомила, що поки не чекає дитину. За словами Хілтон, вона планує впритул зайнятися цим питанням відразу ж після весілля зі своїм 40-річним коханим Картером Реумом.

"Я прокинулася від трьох тисяч повідомлень — всі мої п'ять айфонів буквально вибухають. Всі вітають мене і висловлюють радість — навіть ті люди, про яких я нічого не чула вже багато років. Спасибі вам за ваші повідомлення. Сьогодні напружений день, тому я ще нікому не відповіла. Але так, я вагітна трійнею і так рада майбутньому материнству! Насправді я просто жартую. Я поки не вагітна і планую зайнятися цим питанням після весілля. Зараз шиється моє плаття, і я хочу бути впевнена, що воно сяде на мені ідеально", — заявила Періс.

Хілтон додала, що поняття не має, звідки пішли ці чутки. Періс також пожартувала, що їй явно не варто було надягати бюстгальтер з пуш-апом на недавнє побачення з Картером, щоб не вводити журналістів в оману з приводу своєї вагітності. Зірка додала, що звикла до різного роду чуток за довгі роки роботи в шоу-бізнесі.

Незважаючи на заяву Періс, деякі ЗМІ сумніваються, що вона сказала правду.

Нагадаємо, Періс Хілтон і Картер Реум разом з 2019 року. У лютому цього року на день народження зірки коханий зробив їй пропозицію руки і серця, і зараз пара активно готується до весілля. Ще до заручин Хілтон зізнавалася, що нарешті знайшла чоловіка, з яким мріє створити міцну сім'ю. Періс також розповідала, що вже заморозила свої яйцеклітини і почала підготовку до ЕКЗ. До цієї процедури зірка вирішила вдатися, щоб заздалегідь вибрати стать майбутніх дітей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить