Перевірені способи, як познайомитися з хлопцем

Не чекати ж старості в компанії кішок!

Ти думаєш, що той хлопець за сусіднім столиком, на якого ти очікувально дивишся вже четверту годину, відчує, що ти мрієш познайомитися з ним? Однозначно, ні. Давай, спробуємо натякнути йому про це, інформує Ukr.Media.

Спосіб №1: «Супермен, швидше!»

Він стоїть поруч і думає про новини, які читає в своєму мобільному, а ти стоїш поруч і будуєш цілий обчислювальний ланцюжок, намагаючись зрозуміти, як привернути увагу? Попроси його допомогти тобі.

Тут допоможуть будь-які методи: застряг шарфик в замку куртки, занадто сильно закручений корок пляшки.

Зрештою, ти можеш попросити його розібратися зі складним додатком в твоєму телефоні. Хлопцям неймовірно подобається відчувати себе Суперменами! І нехай ти не віриш у казки, але дозволь йому відкрутити нещасну тугу пробку і стати твоїм особистим героєм.

Після того, як подвиг буде здійснений, а героя ти, як справжня принцеса, обдаруєш чарівною посмішкою і кокетливим поглядом, не відпускай його. Ненав'язливо скажи, що будеш рада віддячити йому за допомогу, пригостивши якоюсь смакотою. Ну, чи дозволиш йому пригостити тебе (тому що одного разу герой — герой до кінця)…

Спосіб №2: «Упс! Я така незграбна!»

Один ніяковий рух і на підлозі виявляється твій улюблений шарф, або ручка, або останній випуск Elle Girl? Проходячий повз хлопець, як і годиться справжньому чоловікові, не зможе залишити це просто так. В той момент, коли він буде повертати тобі твою штучку, можна встановити не тільки зоровий, але і тактильний контакт: злегка доторкнися до його руки, як би ненароком. Як кажуть, у знайомствах всі засоби хороші.

Подякуй йому і почни розповідати про ту річ, яку він щойно підняв. Це буде непоганим початком для розмови, особливо якщо ви вперше зустрілися.

Постарайся поставити максимальну кількість запитань: чи часто він допомагає дівчатам? А може, він і сам незграбний і у нього все валиться з рук? Не забувай посміхатися.

Спосіб №3: «Каву замовляли?»

Ви часто зустрічаєтеся в одній кав'ярні. Він завжди сидить один, а на його столі красується ноутбук, допита остигла кава і пончик. Навіть якщо у кав'ярні є вільні столики, то все одно підійди до нього і спитай: «А тут вільно?». І обов'язково купи дві кави! Другу віддай йому і поясни це тим, що ти купувала каву для подруги, але вона не прийшла, так що тобі дуже захотілося поділитися цим прекрасним напоєм з ним.

Даний початок романтичного фільму!

За час, поки ви будете сидіти разом, у тебе з'явиться можливість поспілкуватися з ним. Якщо він виявиться красунчиком, то обов'язково попроси його знайти тебе в соцмережах. А якщо він буде похмурим мовчуном, і здасться тобі зовсім не таким, яким ти його собі уявляла, то сміливо забирай пончик і відступай!

Спосіб №4: «Лист з визнанням»

Якщо всі вищевказані способи не для тебе, і тобі не вистачить ніякої сміливості, щоб почати розмову, то не впадай у відчай. Вирішення цієї «проблеми» є навіть для такої скромняшки як ти. Тобі всього лише знадобиться серветка (або що завгодно), на чому можна написати оригінальну і цікаву записку для предмета твого зітхання.

Якщо ви знаходитесь в одному кафе, то ти можеш попросити офіціанта покласти записку на його столик. А якщо ви вчитеся, то поклади папірець поруч з його речами або кинь у його портфель.

Не забудь підписати номер телефону або посилання на свою сторінку в мережі.

Спосіб №5: «Без його думки нікуди»

Знаєш, що хлопці просто обожнюють? Коли в них просять поради. Уяви, який це плюс для самооцінки: із безлічі хлопців навколо, ти вибираєш саме його для того, щоб щось запитати! Варіантів маса! Якщо ви вчитеся з тим самим хлопцем в одному закладі, то попроси його допомогти тобі розібратися з формулою.

А якщо ти побачила симпатичного хлопця в торговому центрі, то попроси його допомогти з вибором сукні або подарунок для тата.

Коли настане час прощатися, попроси його знайти тебе в соціальних мережах.

Спосіб №6: «Ой, вибачте, помилилася»

Припустимо, ти побачила симпатичного хлопця в людному місці і часу у тебе є рівно кілька секунд. Тоді не роздумуючи підбігай до нього і обіймай! Можна підійти ззаду і закрити очі руками з фразою «Вгадай, хто?», а можна безцеремонно накинутися зі словами «Привіт, Женя!»

Наразі хлопець знаходиться в стані афекту, ти розказуєш йому, що забула окуляри вдома і переплутала його з одним своїм знайомим.

Ну а далі, намагаєшся не втрачати контакт і продовжити розмову фразами «Ой, ви так схожі, може ти його брат?» або «А тебе не Женя випадково звуть?». Якщо хлопець не з боязких і ти йому сподобалася, успіх гарантований.

Спосіб №7: «Привіт, козаче!»

Цей спосіб працює як сам по собі, так і як доповнення до попередніх. «Ти віриш в любов з першого або третього погляду? Я намагаюся розрахувати, скільки разів мені пройти повз тебе», — після такої фрази він точно зверне на тебе увагу. Це не заклик до того, щоб почати шукати в інтернеті кращі фрази для знайомства (залишимо цей уділ для безглуздих пікаперів), але ось небанально привітати хлопця вже точно можна! Уяви собі, як би виглядало ідеальне знайомство, а потім дій.

Постарайся подолати сором'язливість і зробити перший крок. Тільки пам'ятай, що якщо перший крок робиш ти, то другий залежатиме від хлопця. І якщо його не буде, то, швидше за все, жоден, навіть найбільш хороший спосіб тобі не допоможе. Але не засмучуйся! Твій принц обов'язково знайдеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить