Ознаки, за якими дівчата вибирають хлопців

Серце і душа дівчат чомусь прив'язується до потрібних хлопців, а не всіх підряд. Дівчата не западають, як чоловіки, на цицьки або довжину ніг. Дівчата розумніші, але й ми не ликом шиті. Як подобатися прекрасній статі?

Зовнішність чоловіка проти його розуму

Як вибирають чоловіків дівчата? Що шукають дівчата в чоловіках мізки або красу? Вчені опитали жінок, що вони знаходять більш привабливими в чоловіках. Були оцінені головні якості: приваблива зовнішність і високий інтелект. Більшість жінок висловилося за привабливих чоловіків, а не сильно розумних, інформує Ukr.Media.

Часто можна зустріти ситуацію, коли розумні хлопці самотні, а дурні красунчики оточені дівчатами. Тому на побаченні краще показати не свій інтелект і мудрувати, а вичавити зі своєї зовнішності максимум. Це тренажерний зал, догляд за собою і модний одяг. У виборі партнера чоловіки і жінки схожі. Всі западають на привабливу ознаку — красу.

Чоловіча неприступність і впевненість

Як вибирають чоловіків дівчата? Жінки шукають неприступних чоловіків. Коли чоловіка легко отримати і закохати в себе, дівчатам стає нудно. Особливо цим страждають красиві дівчата, які можуть легко спокусити будь-якого чоловіка. Жінки вибирають чоловіків, з якими їм часто нічого навіть не світить. Тому вони кидаються на чужих чоловіків, поганих хлопців, принців з інших міст і навіть країн. Жінки шукають неприступну мету. Адже чим важче отримати чоловіка, тим він цінніший.

Якщо хочеш сподобатися дівчині, не здавайся, не зізнайся в коханні як можна довше і змушуй її сумніватися в своїх почуттях. Якщо дістанешся їй важко, вона буде цінувати це і дорожити. Грай як можна довше у відносинах. Нехай залишається в підвішеному стані на цукерково-букетном етапі. Любов — це гра, а ти програти в ній не маєш.

Соціальна сила і переваги

Безумовно гроші важливі, а що ти думав? Після 20 років дівчата більше не звертають не на накачаних красенів, що сидять на шиї у батьків, а перспективних хлопців. Зараз для забезпечення сім'ї потрібні не стільки м'язи, як фінансова складова. Але на всіх дівчат мільйонерів бракує, тому вони керуються тим, наскільки перспективний чоловік, які його амбіції, освіта, сім'я і впевненість у майбутньому.

Дівчата прагматичні у виборі собі супутника, але з цим треба миритися, якщо не хочеш провести життя на самоті. Ти ж теж не хочеш зустрічатися з негарною, дурною і товстої бабою? Життя одне і дуже коротке. Ніхто не хоче витратити життя даремно.

Чоловіча невимушеність у спокушанні

Як вибирають чоловіків дівчата? Доброзичливість хорошого хлопця або невимушеність спілкування поганого хлопця? Невимушеність спілкування з чоловіком важливіше доброти. Часто доброта сприймається жінкою як слабкість і поступливість. Від чоловіка частіше чекають невимушеності, впевненості і деякого домінування.

Дівчата шукають легкості спілкування і поганого хлопця, а не того, хто йде на поступки. Твердий характер людини говорить про те, що на нього можна покластися. Він не прогнеться. Тому доброта не найкраща стратегія в спокушанні дівчини. Свобода, впевненість і навіть зухвалість в спілкуванні більш перспективні з дівчатами.

Наївно вважати, що дівчата вибирають хлопців тільки за велінням серця або поривів душі…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить