Ольга Ракицька вважає, що важливо вірити в себе

Співачка і група МОЙГОРОД презентували нове музичне відео на пісню «Це варто того». В основу синглу про рішучості та цілеспрямованості на шляху до перемоги лягла особиста історія співачки. А тому і кліп, режисером якого виступила автор життєствердною пісні Ana Baston, заснований на реальних подіях.

За задумом кліпмейкера, в музичній історії про початок свого творчого шляху Ольга Ракицька постає 13-річною дівчинкою, яка, як і всі підлітки свого часу, колекціонує постери улюблених артистів, а у найсміливіших фантазіях — мріє про сцену.

Пошуки виконавиці головної ролі зайняли у знімальної групи три дні. Щасливицею виявилася дівчинка, схожа на співачку та захоплюється музикою, а знайомий понад вся група сприйняла той факт, що її звати Оля. Юна актриса виявилася дуже артистичною і з кожною з сцен впоралася за 1-2 дубля.

Куди більш складне завдання стояло перед самою Ольгою Ракицкой, якій належало навчитися… літати! Перед зйомками кліпу співачка пройшла курс навчання під керівництвом досвідчених інструкторів освоїла ази повітряної гімнастики і еквілібристики.

«У пісні «Це варто того» закладена моя особиста історія. Але зробити перший крок у невідомість – непросто в будь-якому починанні. Женіть сумніви геть, вірте в свої сили і йдіть на зустріч мрії! Починати завжди складно, але це варто того», — зазначила Ольга Ракицька.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить