Олена Зеленська виступила проти домашнього насильства на міжнародному форумі

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська виступила зі спічем на Міжнародному форумі «Україна на шляху подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства», говорячи про одну з найбільш нагальних проблем суспільства — про домашнє насильство, інформує Ukr.Media.

На захід завітала Олена в білосніжній сорочці з чорним поясом і спідниці-трапеції середньої довжини, а ось родзинкою образу першої леді стала її зачіска. До речі, пані Зеленська досить часто з'являється на офіційних заходах в нестандартних образах, вносячи дещицю свіжості у представницький дрес-код.

Діловий образ Олена доповнила нестандартною зачіскою: вона вибрала хвилясті локони, які розділила проділом, на лівій стороні перша леді зробила два «колоска». Дуже стильне і свіже рішення, яке прекрасно доповнило загальний образ.

В рамках Міжнародного форуму пані Зеленська акцентувала увагу на створення «гарячої лінії» для допомоги жертвам харрасмента в будь-яких його проявах.

"1547. Чотири цифри, покликані врятувати життя. Хочу, щоб кожен з нас запам'ятав номер. Як 101, 102 або 103. П'ятнадцять сорок сім — номер національної гарячої лінії з протидії домашньому насильству", — сказала Олена.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить