Ой, мамо, на свята: гурт KAZKA випустив нову композицію про дива

До Дня святого Миколая гурт KAZKA випустив свій другий сингл "Дива" та оголосив дату першого сольного концерту, передає Ukr.Media.

Після успіху дебютного треку "Свята" прихильники з нетерпінням чекали від дуету нового релізу. І ось, сьогодні, у День святого Миколая, KAZKA випускає свій другий сингл "Дива".

"Дива" – це тонка лірична жіноча історія про дівчину, яка кохає так сильно й гаряче, що аж сніг навколо тане. А кохання її – справжнє святкове диво, що огортає теплом та допомагає забути про минулі розчарування.

Пісня "Дива" – це другий сингл із майбутнього повноформатного альбому гурту. З дебютним "Свята" його об'єднує спільна естетика: сучасний саунд, який вміло вплітає в себе милозвучні етнічні мотиви, адаптуючи фольклор у реалії сучасності. Попри розмаїття синтетичних звуків, гурт продовжує використовувати "живі" музичні інструменти з різних куточків світу.

Цього ж дня стартує продаж квитків на перший великий концерт гурту KAZKA, який відбудеться 1 березня 2018 року в київському клубі, який ознаменується виходом дебютної платівки колективу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить