Назріває скандал: Єлизавета II включила в заповіт Меган Маркл

Королева Єлизавета II додала в свій заповіт дружину принца Гаррі — Меган Маркл. Таке рішення не залишило байдужими інших членів монаршої родини.

Його ніхто не бачив, але всі про нього чули. Такими словами можна описати загадковий заповіт Єлизавети II, ласий шматочок якого прагнуть отримати всі спадкоємці королеви, інформує Ukr.Media.

Останнім часом серед близького оточення монаршої сім'ї ходить новина про те, що нещодавно королева Єлизавета II внесла суттєві правки у свій заповіт, вписавши туди дружину принца Гаррі Меган Маркл. Королева Великобританії вирішила залишити зірці "Форс-мажорів" солідну суму.

Новина про зміни в заповіті швидко облетіла палац і спричинила за собою чимало скандалів. Більше всіх розхвилювався принц Чарльз, який повинен зайняти трон після смерті королеви Єлизавети. Також він розраховував отримати найбільшу частку в заповіті. Подейкують, ця частка становить 485 мільйонів доларів. А оскільки в заповіт додалося ім'я Меган Маркл, то ця сума може суттєво зменшитися.

Принц Чарльз заявив, що королева не повинна робити такі необачні вчинки, вона мала трохи краще дізнатися про Меган Маркл.

Крім того, Чарльз обурений, що за заповітом нічого не отримає його дружина Камілла Паркер Боулз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить