Навіть у 12 років найкрасивіша! Надія Мейхер показала своє шкільне фото

З тих пір, як Надія Мейхер вперше з'явилася на публіці в якості солістки групи "ВІА Гра", за нею на довгі роки закріпився статус секс-символу. І навіть незважаючи на те, що останнім часом співачка рідко демонструє свої розкішні форми, як вона це робила раніше, шанувальники все одно вважають Мейхер однією з найсексуальніших жінок України. До речі, такою Надія була завжди. Навіть у шкільні роки вона виділялася на тлі інших дівчаток своєю красою і прекрасною фігурою, інформує UkrMedia.

Про це свідчать архівні фото, якими співачка поділилася на своїй сторінці в Instagram. На знімку 12-річна Мейхер позує в червоній сукні в підлогу і виглядає досить спокусливо, незважаючи на юний вік.

"1994-1995 рр. Мені близько 12 років… Ніс червоний, мені жахливо холодно. Але я стійко витримала першу, шкільну популярність. Пам'ятаю, з цього шкільного подіуму я близько години не сходила. Станцювавши танго на новорічному святі ЗОШ 1 мого рідного міста Волочиськ (акомпанував вчитель музики, граючи на баян), хлопці та дівчата з різних класів вирішили, що зі мною треба обов'язково сфотографуватися. На згадку залишились тільки ці два фото… Мабуть, це був один із доленосних знаків, які обіцяли в майбутньому шалену популярність", — прокоментувала фото Надія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить