Найвідоміші актори Голлівуду, яким відсутність акторської освіти не завадила стати успішними

Багато хто думає: щоб стати великим актором, необхідні, по-перше, талант, а по-друге, тяжка праця. В цілому, це твердження вірне, але якщо талант обов'язковий, то працю цілком може замінити вдача, інформує Ukr.Media.

Багато хто з сучасних акторів вищого класу з'явились на наших екранах випадково, у них навіть немає відповідної освіти! У нас багато мріють про вступ до театрального, щоб побудувати кар'єру успішного актора. Але ці успішні люди доводять, що можна бути хоч офіціантом, талант і вдача все поставлять на свої місця.

Хоакін Фенікс

Довгий час він разом зі своєю родиною просто виступав на вулицях, щоб заробити на шматок хліба. Одного разу їх помітив агент Айріс Бертон, який і проклав Хоакіну шлях у велике кіно. Все починалося з рекламних роликів, а зараз актор — один з найпопулярніших в Голлівуді.

Бен Кінгслі

Великий майстер перевтілень дебютував в кіно у віці 23 років, але ще 15 років виконував дрібні ролі, спостерігаючи за відомими акторами. Так тривало, поки він не дебютував у 1982 році в ролі Ганді. Сера Кінгслі можна сміливо назвати самоучкою.

Крістіан Бейл

Крістіан з дитинства марив акторською кар'єрою, а тому у 16 років покинув школу заради зйомок в різних рекламних роликах. Завзятість і талант привели його туди, де він сьогодні і є.

Джонні Депп

Джонні переїхав до Каліфорнії, щоб стати музикантом, але доводилося продавати ручки. Одного разу його друг Ніколас Кейдж представив Деппа своєму агенту, який був у захваті від таланту хлопця, а тому швидко оформив йому роль в «Кошмарі на вулиці В'язів».

Джим Керрі

Дитинство Джима пройшло у фургоні, бо хлопець завжди мріяв про успішне життя. У 16 років він змушений був кинути школу, щоб прогодувати сім'ю, і паралельно з тим, ходив на десятки прослуховувань, поки нарешті йому не пощастило. Йому дали роль в шоу «Живий колір», а далі його кар'єра стрімко пішла вгору.

Меттью Макконнахі

Майбутній актор спокійно вивчав юриспруденцію в університеті, поки йому в руки не потрапила книга Ога Мандіно «Найбільший продавець у світі», після якої Меттью вирішив повністю змінити своє життя. Він почав грати в студентських виставах, де його помітив режисер Річард Лінклейтер.

Наталі Портман

В 11 років вона підробляла в піцерії, коли її помітили агенти і запропонували стати моделлю. Однак така кар'єра їй незабаром набридла, і Портман вирішила переключитися на акторство. Дівчина записалася у художній гурток, а потім з легкістю пробилася на вершину Голлівуду.

Генрі Кавілл

У дитинстві Генрі підробляв у театрі, він обожнював спостерігати за акторами. Одного разу в їхнє місто приїхала група, що знімала «Графа Монте-Крісто», і талановитий хлопчина настільки вразив їх, що його відразу ж прийняли до себе.

Диплом театрального училища — це, звичайно, добре, але пані Доля вважає за краще все робити по-своєму. Вже не знаємо, чому в цих училищах вчать, але, мабуть, стати крутим актором можна і без них.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить