Модель Playboy звинуватили в тому, що вона відвезла коханця на Мальдіви, поки його дружина народжувала

Модель з Ростова-на-Дону Марія Лиман стала популярною після участі в зйомках для журналу Playboy. Дівчина любить підігрівати інтерес до своєї персони і викладає в Instagram відверті фото. Мабуть, не всіх надихають принади моделі, адже нещодавно в її адресу почали надходити реальні загрози, інформує новину Ukr.Media.

Поки дівчина відпочивала на Мальдівах, одна з передплатниць пообіцяла їй «гарячий прийом». Жінка впевнена, що поки вона перебувала в пологовому будинку, батько її дитини розважався з Лиман на курорті.

«Мені, звичайно, і раніше надходили різні загрози, але на це раз я реально злякалася за своє життя», — поділилася модель.

Лиман розповіла, що спочатку взагалі не зрозуміла, що відбувається. До фотографій посипалися образливі коментарі від невідомої жінки. Як з'ясувалося пізніше, її чоловік насправді знайомий Марії, але їх спілкування обмежується рідкісним листуванням.

Віртуальна суперниця пообіцяла дівчині, що в аеропорту їй не поздоровиться. Лиман дійсно сильно злякалася, так як розуміє, що багатим людям доступні багато речей: «Озброєна охорона в аеропорту — навряд чи, а ось зустріти на вулиці і облити обличчя кислотою — цього вже буде достатньо, щоб зламати все моє життя».

Марія вирішила поділитися цією історією з громадськістю, щоб обезпечити себе. Після того, як ситуація отримала розголос, ображена жінка видалила свою сторінку в соцмережі.

Марія Лиман заявила, що слава далася їй нелегко, але це не означає, що вона заслужила її неправильним шляхом, адже «доступні фото зовсім не означають доступність жінки». У моделі наразі серйозні відносини з людиною, чиє ім'я вона не називає, так як не любить пускати в своє особисте життя сторонніх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить