Міжнародний день скейтбордингу святкують 21 червня

У всьому світі любителі екстремального виду відпочинку скейтбордингу святкують свій день 21 червня. Відзначати свято скейтери стали не так давно, хоча перший транспорт такого роду з'явився на світ ще у 1958 році і мало нагадував сучасні моделі. Однак Річард Стівенсон вніс кілька поправок, змінивши прямокутну форму дошки, злегка зігнувши її по краях. І в такому вигляді скейт зберігся до наших днів, інформує Ukr.Media.

Нова дата у світовому календарі святкувань з'явилася у 2004 році. Цьому сприяла Міжнародна Асоціація Скейтборд Компаній, яка затвердила офіційний день скейтбордингу. Дата підписання документу — 21 червня — тепер вважається святковим днем. Поштовхом до таких дій стала акція протесту американських скейтбордистів. Безліч активістів, прихильників цього екстремального виду спорту, виступили з плакатами проти заборони уряду на їх «катання» міськими вулицями. Напис на плакатах змінили на «Go Skateboarding!» і вийшла досить значна заява. З того часу документ, що підтверджує утворення офіційного свята, зберігається в бібліотеці Вашингтона.

Сьогодні в день свята у багатьох країнах світу всі скейтбордисти влаштовують свято, виходячи на вулиці і влаштовуючи приголомшливі катання з трюками на великій швидкості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить