Маша Єфросиніна зізналася, через що ледь не розлучилася з чоловіком

Популярна телеведуча перебуває у шлюбі з Тимуром Хромаєвим вже 18 років. Мало хто знає, що в них в парі була криза, яка ледь не стала причиною розлучення. Маша зізналася, що вони близько року жили окремо, інформує Ukr.Media.

Про проблеми в сім'ї Єфросиніна розповіла у прямому ефірі в Інстаграмі у розмові з Ольгою Поляковою. Як з'ясувалося, подружжя перебувало в кризі у 2013 році. Маша зізналася, що тоді вони з чоловіком вирішили, що у кожного з них ще все життя попереду, а їх відносини повністю себе вичерпали. Тоді в них була 8 річна донька.

«Ми усвідомили, що треба бути чесними один з одним і кожному будувати своє життя. Ми рік жили окремо. Потім знову зійшлися», — розповіла знаменитість.

Ведуча відверто зізналася, що за цей рік у неї жодного разу не виникло бажання почати відносини з іншим чоловіком. Вона присвятила себе улюбленій роботі і вільного часу було мало. Крім того, Маша розповіла, що її сім'я не є ідеальною. Чоловік не балує її компліментами і подарунками — він зовсім не є романтиком. Але Єфросиніна зізналася, що і сама не ідеальна. Вона зазначила, що не вважає за потрібне розповідати про свої проблеми в Інстаграмі, а воліє переживати це на самоті.

«Я вважаю, що нити в Інстаграмі не треба. Всі туди заходять, щоб повеселитися. І я декларую почуття гумору. Мені хочеться, щоб ми над своїми проблемами сміялися», — сказала телезірка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить