Королівські експерти вважають, що принц Гаррі повторює долю своєї матері

Викликаюча поведінка, скандальний шлюб і навіть переїзд за океан. Мабуть, будь-хто може з упевненістю сказати, що принц Гаррі повторює долю матері. І, найімовірніше, матиме рацію. Адже навіть королівські експерти вже починають сумніватися у поверненні блудного сина додому. Які ж помилки встиг наробити молодший син британського монарха?

Принц Гаррі повторює долю матері

Здавалося б, наскільки два сини Карла III та принцеси Діани різні зовні, настільки вони відрізняються і своїм характером. Старший принц Вільям справно займається своїми обов'язками і готується стати британським монархом, коли настане його час. Молодший, принц Гаррі, повторює долю матері, інформує Ukr.Media.

На перший погляд може здатись, що чоловік Меган Маркл просто не бажає мати нічого спільного з королівськими родичами. Та й навіщо тоді були всі ці скандали, численні інтерв'ю та звинувачення у бік родини? Але насправді все може бути не так райдужно від здобутої свободи на американській землі.

Що цікаво, багато користувачів Мережі вважають, що Гаррі в прямому розумінні залишився біля розбитого корита. Розсварившись із усіма родичами, молодший принц втратив усіляку довіру до себе. Більше того, вкотре запрошувати недбайливого сина на всілякі заходи нинішній король Великобританії не поспішає. А вже про невістку монарх взагалі хоче забути.

Втратив усі військові звання, заслуги та досягнення

Цікаво, але, на думку королівських експертів, поведінці чоловіка Меган Маркл є просте пояснення. Чоловік взяв найгірше від своєї матері. Так, наприклад, як і принцеса Діана, принц Гаррі ніколи не вирізнявся любов'ю до навчання. І якщо леді Ді провалила всі іспити, то її син зовсім не здобув вищої освіти.

Взявши після школи рік на пошук сенсу життя, Гаррі зважився зробити вибір на користь армії. Так, він зайнявся військовою кар'єрою у лавах Королівської Військової Академії Сандхерста. Насправді цей вибір був цілком очевидним. Молодший спадкоємець престолу ніколи не вирізнявся любов'ю до граніту науки, але міг годинами грати у кінне поло, крикет та регбі.

Але з появою у його житті американської актриси Гаррі не просто відмовився від королівських обов'язків та титулу. Молодший брат Вільяма також втратив всі військові звання, заслуги і досягнення. І, як ти вже здогадуєшся, таким чином він повторює долю матері. З тією різницею, що принцеса Діана була улюбленицею народу. Її ж син разом із Меган похвалитися таким поки що не можeуть.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить